انتخاب برگه
مدت زمان مطالعه ۱۲ دقیقه
دکتر داریوش نادری / جراحی پلاستیک / بهترین جراح پلاستیک در تهران

بهترین جراح پلاستیک در تهران

از جراحی های زیبایی گرفته تا تزریق بوتاکس و لیزر، رویه‌ هایی هستند که روی زیبایی شناسی متمرکز شده و در سال های اخیر به طرز چشمگیری پرطرفدار شده اند. افرادی که به دنبال یافتن پزشک مناسب هستند ممکن است در تشخیص نوع پزشک مورد نظر دچار مشکل شوند. در واقع باید بگوییم اگر افراد آگاه نباشند که چه چیزی را جستجو می کنند، قطعاً پیدا کردن پزشک مناسب برایشان دشوار خواهد بود. احساس سردرگمی کرده اید؟ شما تنها نیستید.
در این نوشته قصد داریم به تفاوت جراح زیبایی و جراح پلاستیک و همچنین معرفی بهترین جراح پلاستیک در تهران بپردازیم. با ما همراه باشید؛

دکتر داریوش نادری
انواع جراحی های زیبایی صورت وبینی با بهترین و به روز ترین تکنیک ها انجام می دهد.
تماس-با-دکتر-نادری

ویژگی های بهترین جراح پلاستیک

اگر می خواهید بهترین جراح پلاستیک را پیدا کنید باید توجه داشته باشید که یک جراح پلاستیک و زیبایی باید پس از گذراندن دوره های آموزشی در دانشکده رشته پزشکی، در سطح فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی فارع التحصیل شده باشد و بتواند بهترین روش های درمانی و زیبایی را برای بیمار تجویز ماید. همچنین او باید مهارت و توانایی های لازم را برای انجام جراحی کسب کرده باشد تا بیمار بتواند بهترین نتیجه را از جراحی خود بگیرد. در ادامه به توضیحاتی درباره ویژگی های بهترین جراح پلاستیک در تهران می پردازیم:


مهارت و توانایی کافی در جراحی

یک فوق تخصص جراحی پلاستیک خوب باید علاوه بر دانش کافی، مهارت و توانایی های لازم برای انجام جراحی های زیبایی بدن و صورت را داشته باشد. به دلیل اهمیت بالای این جراحی ها، یک جراح متبحر باید بتواند در لحظه های حساس بهترین تصمیم را بگیرد و در جلسه مشاوره با بیمار به او بهترین راهکار را ارائه نماید.


آشنایی با اصول زیبایی شناسی

بهترین جراح پلاستیک باید با اصول زیبایی شناسی به طور کامل آشنا باشد و به نحوی جراحی را انجام دهد که باعث افزایش تناسب و زیبایی در فرد گردد. برای مثال در زمینه جراحی بینی، متقاضی جراحی ممکن است انتظارات غیر معقول از جراحی داشته باشد یا خواستار مدلی باشد که به تشخیص جراح با چهره او سازگاری ندارد یا باعث ایجاد مشکلات تنفسی در او می گردد. در این زمان، بهترین جراح پلاستیک تصمیم درست را با توجه به اصول زیباشناسی و ویژگی های چهره فرد می گیرد تا بعد از عمل مشکل و عوارضی او را تهدید نکند.


صداقت

به نظر منطقی و ساده است. متأسفانه بسیاری از جراحان پلاستیک وجود دارند که فقط آنچه را که بیماران دوست دارند بشنوند به آن ها انتقال می دهند. این انتظارات غیر واقعی و جراحی های فاقد نتیجه باعث نارضایتی بیماران خواهد شد.دکتر داریوش نادری از ابتدا با بیماران صادقانه رفتار می کند و روش هایی را ارائه می دهد که موثر واقع شود و دارای نتایج رضایت بخش باشد. همچنین ایشان صادقانه در مورد عوارض و خطرات احتمالی هر جراحی با داوطلبان صحبت خواهد کرد.


امکان مشاوره قبل از جراحی

برای اکثر جراحان پلاستیک غیر معمول نیست که جهت جلب بیماران مشاوره رایگان ارائه دهند. اما پس از اتمام مشاوره اولیه، بیماران برای هرگونه سؤال اضافی صورت حساب پرداخت خواهند کرد.دکتر داریوش نادری معتقد است که دادن اطلاعات به بیماران تا حد امکان مستلزم زمان است. به همین دلیل ما یک مشاوره دوم و رایگان را برای بیمارانی که به منظور تصمیم گیری به اطلاعات بیشتری نیاز دارند، برنامه ریزی خواهیم کرد.


کیفیت مراقبت های بعد از جراحی

اغلب جراحان پلاستیک ادعا می کنند که با جدید ترین تکنیک ها به بهترین نتیجه خواهند رسید، اما کیفیت مراقبت از بیمار چیست؟ ما معتقد هستیم که پایه و اساس یک عمل موفق به تکنیک جراحی و کیفیت مراقبت بعد از جراحی بستگی دارد. جراح متخصص پلاستیک باید برای مراقبت های بعد از هر عمل جراحی بهترین تدابیر را جهت بهبودی بیماران و نیز کاهش عوارض و خطرات ناشی از جراحی بیندیشد.


دلسوزی و همدلی

دلسوزی در هر برخورد بیمار و پزشک از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تکنیک مورد استفاده در هنگام انجام جراحی پلاستیک و ترمیمی، خصوصاً در بیمارانی که نواقص مادرزادی دارند، از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند. حساسیت، حمایت و درک شرایط عاطفی بیماران در ارتباط با مشکلات آن ها برای مراقبت از بیماران ضروری است.


میزان خلاقیت و نبوغ

نبوغ، خلاقیت  و کنجکاوی علمی، وجه تمایز بهترین جراحان پلاستیک و ترمیمی می باشد. توانایی نزدیک شدن به یک مشکل از یک دیدگاه دیگر و استفاده از علوم نوظهور در پزشکی و جراحی، به نفع بیماران و همچنین پزشکان آینده در تمام موارد است. این صفات باعث می شود جراح پلاستیک و ترمیمی نه تنها پزشک بهتری بلکه یک مخترع و محقق باشد. جراح پلاستیک واقعی، صرف نظر از سن، دائما در جستجوی یک روش جدید یا بهتر برای حل مشکلات در روش های درمانی خود است. نوآوری و خلاقیت دکتر نادری، به مفاهیم جدیدی منجر شده است که رویکردهای سنتی در مورد چالش های جراحی های پلاستیک و بازسازی را مورد بازنگری قرار می دهد.


خدمات بهترین جراح پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی یا رینوپلاستی از رایج ترین عمل های زیبایی محسوب می شود که هدف از انجام آن زیباسازی ظاهر بینی، بهبود عملکرد بینی و یا برطرف ساختن نواقص آن می باشد. رینوپلاستی بسته به افراد مختلف، می تواند به منظور کوچک یا بزرگ کردن اندازه بینی، تغییر شکل بینی، پهن تر یا باریک تر شدن نوک بینی و یا تغییر ارتفاع یا طول بینی انجام شود.

در ادامه ویدئوهای جراحی بینی دکتر داریوش نادری فوق تخصص جراح پلاستیک را ملاحظه نمایید:

نمونه کار جراحی بینی در خانم جوان
نمونه ای از جراحی بینی از جنس استخوانی مدل فانتزی در خانمی جوان

پروتز سینه

روش جراحی سینه با اهداف تقویت و کاهش سایز سینه انجام می شود که در ادامه به توضیحاتی درباره آن ها می پردازیم.

بسیاری از خانم های که بنا به دلایل متعددی از قبیل: ژنتیک، بارداری و شیردهی، جراحی ماستوپکسی یا برداشتن سینه به دلیل وجود تومور های سرطانی، سینه های کوچک و نا فرمی دارند که از ظاهر اندام خود احساس خوبی ندارند می توانند از جراحی کارگذاشتن پروتز بهره مند شوند.

انواع متعددی از مدل های پروتز سینه وچود دارد که هر کدام را بر اساس مزایا منحصر به فردی که برای وی به همراه دارد علاوه شرایط فیزیکی و روحی که دارند برگزیده می شود. هم چینن لازم به ذکر است که پروتز سینه در میان خانم جزو آن دسته از محبوب ترین ها محسوب می شود.

در این خصوص جراحان پلاستیک با تبحر و تخصص بالایی که دارند محل قرارگیری و پذیرش هر نوع از پروتز های را داخل سینه برآورد می کنند.

برخی از آن ها به عوامل زیر بستگی دارند که عبارت اند از:

 • سن
 • شغل
 • ژنتیک
 • سابقه خانوادگی ابتلا به بیماری های پستان
 • سابقه بارداری یا شیردهی

هر یک از موارد فوق به نوبه خود تعیین کننده نوع، سایز و محل کارگذاری پروتز ها هستند. این عمل جراحی با دقت و مهارت بالای توسط متخصصین با برش های متفاوتی انجام می شود. برشی که بر اساس موارد مذکور انتخاب می شود و اغلب در ناحیه عضلات زیر سینه، زیر بغل و حول محور هاله قهوه ای مرکز سینه زده می شود. با کمک این برش های ایجاد شده می توان پروتز را به داخل بافت سینه کار گذاشت. در این باره بهتر است بدانید اگر علاوه بر کوچکی از مشکلات متعدد دیگر هم چون افتادگی و شل شدگی پستان های تان نیز رنج می برید می توانید در یک زمان در اتاق عمل به جراحی لیفت و پروتز سینه به طور همزمان بپردازید.

نمونه جراحی پروتز سینه دکتر داریوش نادری
مراحل انجام جراحی پروتز سینه

لیفت سینه

لیفت سینه هم یکی از همان جراحی های زیبایی سینه است که به طبق اصول زیبایی شناختی چنانچه دچار افتادگی و یا شلد شدگی سینه بر اثر عوامل متعددی هم چون افزایش سن، بارداری، شیردهی، ژنتیک و وراثت، کاهش یا افزایش ناگهانی وزن، شده اید می توانید از مزایا این نوع جراحی زیبایی سینه بهره مند شوید. حال شاید برای شما مخاطبین عزیز این سوال ایجاد شود که جراحی لیفت سینه چگونه انجام می شود؟ این عمل تحت بیهوشی عمومی با ایجاد برش های هاله ای در ناحیه سینه شروع و با سفت و کشیده شدن پستان ها در طی ۲ – ۴ ساعت به اتمام می رسد.

چگونگی انجام لیفت سینه

ماموپلاستی

یکی دیگر از انواع عمل زیبایی سینه در میان خانم های است که بر خلاف کسانی که از کوچکی سینه رنج می برند از درشتی و سنگینی بزرگ به ستوه آمده و به دنبال راهی برای کاهش حجم آن هستند. چرا که بزرگی سینه بی از حد می تواند از لحاظ روانی و فیزیکی تاثیر منفی بر روی بدن خانم ها بر جای بگذارد به همین خاطر عمل ماموپلاستی کاهشی یکی از راهکار های مفید برای داشتن اندامی جذاب و راحتی خانم ها است.

لیپوماتیک

لیپوماتیک، عمل جراحی است که جهت خارج کردن چربی های اضافی از نواحی مختلفی از بدن مانند شکم و پهلو، ران و بازوها است. بسیاری از افرادی که از داشتن چربی های اضافی به صورت موضعی در مناطق مختلفی از بدن رنج می برند، می توانند از طریق انجام جراحی لیپوماتیک به اندام ایده آل خود برسند. همچنین می توان از طریق انجام جراحی همزمان لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی در طی یک جراحی تواما اقدام به تخلیه چربی های اشباع شده و برداشتن پوست اضافی نمایید.

جراحی شکم

عمل جراحی شکم که به آن ابدومینوپلاستی هم گفته می شود که به منظور از بین بردن چربی های شکم و حاصل شدن ظاهری زیبا صورت می گیرد. همچنین این روش می تواند خطوط کشیدگی پوست که در اثر کاهش وزن یا حاملگی روی پوست ایجاد شده است را برطرف کند.

جراحی زیبایی صورت

هدف اصلی از انجام جراحی زیبایی صورت معمولاً جوانسازی صورت و رفع عیوب آن می باشد، در زیر نمونه هایی از روش های زیبایی صورت آورده شده است؛

لیفت صورت

در طی جراحی لیفت صورت، همانند جراحی های لیفتینگ بدن، اقدام به برداشتن و حذف پوست های اضافی صورت می شود و از این طریق در نتیجه کشیده شدن پوست، تمامی چین و چروک های صورت و افتادگی آن از بین خواهد رفت. با استفاده از این جراحی جوانی و شادابی از دست رفته پوست دوباره باز می گردد، همچنین بافت پوست مستحکم می شود و شلی و افتادگی آن از بین می رود.

جراحی لیفتینگ صورت
نمونه ای از بسیاری جراحی لیفت صورت که دکتر نادری انجام داده است.

از جراحی های دیگری که توسط بهترین جراح پلاستیک در تهران انجام می شود عبارتند از:

جراحی زیبایی پلک در خانم میانسال
عمل زیبایی پلک چشمان خانمی میانسال
تزریق چربی بعد از 4 سال
نتیجه ای ۴ سال بعد از تزریق چربی به صورت

پیکر تراشی

باید بیان کرد بهترین روش برای رسیدن به تناسب اندام، اصلاح سبک زندگی و در پیروی از یک رژیم غذایی مناسب، پرهیز از خوراکی‌های پرکالری و چرب و نیز افزایش تحرک روزانه  و انجام ورزش می‏باشد. اما برخی افراد که از اضافه وزن رنج می‏برند، وقت کافی برای لاغر شدن از طریق مسیرهای طبیعی ندارند و یا از این روش ها به دلایل مختلف نتیجه ای نگرفته اند و به دنبال روش های جایگزین می باشند. پیکرتراشی یا لیپوماتیک، توسط بهترین جراح لیپوماتیک در تهران روشی مؤثر برای از بین بردن چربی های موضعی و فرم دهی به بدن می باشد که در این روش جراحى لاغری، معالج براى خروج چربى از بدن با ایجاد سوراخ هاى ریز سه الی پنج میلی مترى و از طریق دستگاهی با حرکات لرزشی، چربى‌ها را خرد کرده و به صورت محلول نیمه جامد خارج می‌ کند. انواع لیپوماتیک شامل موارد ذیل می باشد؛

فوائد لیپوماتیک
مزایا جراحی لیپوماتیک

جراحی باسن

اغلب خانم ها با هدف به دست آورن رضایت جنسی بیشتر شریک زندگی خود یا افزایش اعتماد بنفس به روش های زیبایی اندام های جنسی خود روی می آورند.  افتادگی بافت باسن یا بزرگی بیش از حد این ناحیه (به صورتی که تناسب اندام فرد را بر هم زند) از شایع‌ ترین دلایلی است که زنان را به انواع جراحی ‌های زیبایی باسن ترغیب خواهد نمود.

جراحی باسن به منظور فرم دهی به این اندام انجام می شود. این جراحی پلاستیک و زیبایی روش های مختلفی دارد، از جمله؛

در بین روش های ذکر شده جراحی زیبایی پروتز از همه پرکاربردتر و پر طرفدارتر می باشد.

کلام آخر

اگر شما هم قصد انجام یک یا چند روش زیبایی را دارید باید به جراح متخصص مراجعه نمایید. توجه داشته باشید پزشک انتخاب شده توسط شما، حتماً گواهینامه‌ها و مدارک لازم برای انجام چنین فرآیندهایی را داشته باشد. دکتر داریوش نادری، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، یکی از معتبرترین و بهترین جراحان پلاستیک در تهران می باشد که با انواع جراحی پلاستیک از جمله رینوپلاستی، جراحی شکم، جراحی سینه، پلک و چانه آماده ی خدمت رسانی پزشکی خواهد بود.
لازم به ذکر است قبل از انجام جراحی های زیبایی، تمامی خطرات و مزایای جراحی مورد نظر و همچنین در مورد انتظاراتی که از جراحی خود دارید با پزشک صحبت کنید.

سوالات متداول

دکتر داریوش نادری

دکتر داریوش نادری

دکتر داریوش نادری متولد ۱۳۴۴ بعد از اتمام دوران تحصیل در مقاطع راهنمایی و دبیرستان (دبیرستان البرز) در سال ۱۳۶۲ وارد دانشکده پزشکی شیراز و در سال ۱۳۶۹ از این دانشگاه به عنوان پزشک عمومی فارغ التحصیل گردیده است . در سال ۱۳۷۱ رزیدنتی جراحی عمومی را در دانشگاه تهران شروع و در سال 1375 به عنوان جراح عمومی فارغ التحصیل شده است و در سال ۱۳۸۰ دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در بیمارستان امام خمینی تهران آغاز و در سال ۱۳۸۳ با کسب رتبه اول در امتحان فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی فعالیت خود را آغاز نموده است.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
هزینه جراحی لیفت بازو در سال ۱۴۰۳

هزینه جراحی لیفت بازو در سال ۱۴۰۳

عامل افزایش سن و ژنتیک هر دو در تغییرات پوستی نقش دارند و همچنین ممکن است به دلیل کاهش وزن پوست اضافه‌ ای در زیر بازوها به وجود آمده باشد. افراد به دنبال حل این مشکل در پی جراحی لیفت بازو یا براکیوپلاستی هستند. صرف نظر از مواردی که باعث ایجاد پوست شل و آویزان در ناحیه...

هزینه عمل لیفت صورت در سال ۱۴۰۳ چقدر است؟

هزینه عمل لیفت صورت در سال ۱۴۰۳ چقدر است؟

هزینه جراحی لیفت صورت چقدر است؟ اگر شما  جزو کسانی هستید که پوست شل و افتاده‌ای دارید و به دنبال عمل لیفت صورت و هزینه‌های آن هستید، خواندن این مقاله را به شما پینهاد می‌کنیم. در این مقاله، عوامل مختلفی که بر روی قیمت لیفت صورت موثر هستند را بیان نمودیم. قطعاً...

افزایش حجم باسن با تزریق چربی ۱۰۰% تضمینی

افزایش حجم باسن با تزریق چربی ۱۰۰% تضمینی

تزریق چربی به باسن به جهت فرم دهی یا گرد کردن باسن انجام می‌شود در این روش چربی را از نقاطی که تجمع بیشتری از چربی دارند استخراج شده و به باسن منتقل می شود. تزریق چربی به باسن از جمله روش‌های غیر تهاجمی برای رسیدن به اندام دلخواه است. قطعا تا به حال رو به به روی آینه...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۱۴ دیدگاه ها
 1. دکتر جان لیفت صورت برای چه سنی مناسب هست و اینکه دوره نقاحتشچقدر زمان میبره؟

  پاسخ
  • سلام. لیفت صورت برای سنین ۴۰ به بالا توصیه می شود تا ۶۵ سال. در سنین بالای ۶۵ سال به دلیل کند شدن بهبود زخم تا جای ممکن توصیه نخواهد شد و در مورد دوره نقاحت می توان گفت برطرف شدن کامل تورم ممکن است چند ماه و التیام خطوط برش ممکن است ۶ ماه طول بکشد.

   پاسخ
 2. آقای دکتر میخواستم بدونم هزینه جراحی ژنیکوماستی چقدر هست؟

  پاسخ
  • سلام. بسته به نوع و شرایط بیمار متفاوت هست لطفا حضورا مراجعه بفرمایید.

   پاسخ
 3. سلام، بله. امروزه با استفاده از تکنیک های جدید جراحی بینی گوشتی برگشت پذیری نخواهد داشت تنها دارای ورم در مدت زمان بیشتری هستند. برای اطلاعات بیشتر به این نوشته جراحی بینی گوشتی مراجعه نمائید.

  پاسخ
 4. سلام دکتر . من جراحی پلک انجام دادم ولی جای زخمش نرفته الان ۵ ماه گذشته

  پاسخ
  • سلام. بعد از معاینه میشود دقیق جواب داد

   پاسخ
 5. من سال ۹۴ جراحی بینی انجام دادم پیش یه دکتر دیگه ، ولی خوب نشده، یکم کج شده
  چجوری میتونم عکحس بفرستم براتون تا ببینید میتونم ترمیم بینی انجام بدم پیش شما یا خیر؟

  پاسخ
  • بله، عکس تان را به این شماره واتس اپ کنید
   ۰۹۳۶۱۰۳۵۸۹۸

   پاسخ
 6. سلام آقای دکتر شما جراحی ترمیمی بینی هم انجام می دید؟ من قبلا بینی مو جراحی کردم و مشکل تنفسی دارم.

  پاسخ
  • سلام بله جراحی ترمیمی هم انجام میدهم

   پاسخ
 7. دکتر جان سلام همزمان با جراحی بینی می شه جراحی پلک هم انجام داد؟ من افتادگی پلک دارم و بینی ام هم گوشتیه می شه همزمان عمل کرد؟

  پاسخ
  • سلام. بله امکان دارد ولی بعد از معاینه دقیقتر میشود بیان کرد

   پاسخ
 8. چقدر سخت شده انتخاب جراح بینی، ولی با این اوصاف که گفتین میشه کمی راحتتر انتخاب کرد.

  پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *