دکتر داریوش نادری / جراحی پلاستیک / بهترین جراح پلاستیک در تهران
مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه

بهترین جراح پلاستیک در تهران

از جراحی های زیبایی گرفته تا تزریق بوتاکس و لیزر، رویه‌ هایی هستند که روی زیبایی شناسی متمرکز شده و در سال های اخیر به طرز چشمگیری پرطرفدار شده اند. افرادی که به دنبال یافتن پزشک مناسب هستند ممکن است در تشخیص نوع پزشک مورد نظر دچار مشکل شوند. در واقع باید بگوییم اگر افراد آگاه نباشند که چه چیزی را جستجو می کنند، قطعاً پیدا کردن پزشک مناسب برایشان دشوار خواهد بود. احساس سردرگمی کرده اید؟ شما تنها نیستید.
در این نوشته قصد داریم به تفاوت جراح زیبایی و جراح پلاستیک و همچنین معرفی بهترین جراح پلاستیک در تهران بپردازیم. با ما همراه باشید؛

تفاوت جراح زیبایی و پلاستیک

همان طور که در فوق اشاره شد، یک مسئله ی بزرگ برای بسیاری از افراد، این امر خواهد بود که تصور می کنند جراح پلاستیک همان جراح زیبایی است. در حالی که جراحی زیبایی نوعی جراحی پلاستیک است و جراحان زیبایی تنها می توانند روش های زیبایی را انجام دهند.

دکتر داریوش نادری

انواع جراحی های زیبایی صورت وبینی با بهترین و به روز ترین تکنیک ها انجام می دهد.

انوع جراحی پلاستیک

برای درک بهتر تفاوت جراحی پلاستیک و جراحی پلاستیک زیبایی به توضیح  انواع جراحی های پلاستیک می پردازیم:

 • جراحی ترمیمی پلاستیک: بخش هایی از بدن را که از نظر زیبایی شناختی یا عملکردی در اثر عفونت، تومورها، بیماری ها، نقایص مادرزادی، ناهنجاری های رشدی یا تروما آسیب دیده، درمان می کند.
 • جراحی پلاستیک زیبایی: بخش هایی از بدن را تقویت یا تغییر شکل می دهد.

جراحی ترمیمی پلاستیک ممکن است تحت پوشش بیمه قرار گیرد، در حالی که جراحی پلاستیک زیبایی انتخابی است و معمولاً تحت پوشش قرار نمی گیرد.

برای مثال، بازسازی سینه بعد از ماستکتومی یک روش ترمیمی است که فقط یک جراح پلاستیک باید انجام دهد، اما انجام عمل پروتز سینه به منظور فرم دهی و بزرگ تر شدن پستان، یک روش زیبایی می باشد که می تواند توسط یک جراح پلاستیک یا زیبایی انجام شود.

بازاریابی پزشکی

متأسفانه بسیاری از افراد به دنبال انجام روش های زیبایی به دست متخصصانی اند که جراح زیبایی نیستند. این امر می تواند شامل یک دندانپزشک یا پزشک عمومی باشد که به عنوان مثال به تزریق ژل ها و بوتاکس می پردازند. این پزشکان ممکن است چند گزینه ی زیبایی را ارائه دهند، اما آن ها نمی توانند بر اساس آناتومی و نیازهای خاص شما بهترین روش را انتخاب کنند و دانش محدود تری در مورد زیبایی دارند و انتخاب آن برای بیماران مناسب نیست.

انواع روش های زیبایی

در ذیل به توضیحاتی در مورد شایع ترین روش های جراحی زیبایی خواهیم پرداخت؛

جراحی سینه

روش جراحی سینه با اهداف تقویت و کاهش سایز سینه انجام می شود که شامل موارد ذیل می باشد؛

جراحی بینی

جراحی بینی یا رینوپلاستی از رایج ترین عمل های زیبایی محسوب می شود که هدف از انجام آن زیباسازی ظاهر بینی، بهبود عملکرد بینی و یا برطرف ساختن نواقص آن می باشد. رینوپلاستی بسته به افراد مختلف، می تواند به منظور کوچک یا بزرگ کردن اندازه بینی، تغییر شکل بینی، پهن تر یا باریک تر شدن نوک بینی و یا تغییر ارتفاع یا طول بینی انجام شود.

جراحی شکم

عمل جراحی شکم که به آن ابدومینوپلاستی هم گفته می شود که به منظور از بین بردن چربی های شکم و حاصل شدن ظاهری زیبا صورت می گیرد. همچنین این روش می تواند خطوط کشیدگی پوست که در اثر کاهش وزن یا حاملگی روی پوست ایجاد شده است را برطرف کند.

جراحی زیبایی صورت

هدف اصلی از انجام جراحی زیبایی صورت معمولاً جوانسازی صورت و رفع عیوب آن می باشد، در زیر نمونه های از روش های زیبایی صورت آورده شده است؛

پیکر تراشی

باید بیان کرد بهترین روش برای رسیدن به تناسب اندام، اصلاح سبک زندگی و در پیروی از یک رژیم غذایی مناسب، پرهیز از خوراکی‌های پرکالری و چرب و نیز افزایش تحرک روزانه  و انجام ورزش می‏باشد. اما برخی افراد که از اضافه وزن رنج می‏برند، وقت کافی برای لاغر شدن از طریق مسیرهای طبیعی ندارند و یا از این روش ها به دلایل مختلف نتیجه ای نگرفته اند و به دنبال روش های جایگزین می باشند. پیکرتراشی یا لیپوماتیک، توسط بهترین جراح لیپوماتیک در تهران روشی مؤثر برای از بین بردن چربی های موضعی و فرم دهی به بدن می باشد که در این روش جراحى لاغری، معالج براى خروج چربى از بدن با ایجاد سوراخ هاى ریز سه الی پنج میلی مترى و از طریق دستگاهی با حرکات لرزشی، چربى‌ها را خرد کرده و به صورت محلول نیمه جامد خارج می‌ کند. انواع لیپوماتیک شامل موارد ذیل می باشد؛

جراحی باسن

اغلب خانم ها با هدف به دست آورن رضایت جنسی بیشتر شریک زندگی خود یا افزایش اعتماد بنفس به روش های زیبایی اندام های جنسی خود روی می آورند.  افتادگی بافت باسن یا بزرگی بیش از حد این ناحیه (به صورتی که تناسب اندام فرد را بر هم زند) از شایع‌ ترین دلایلی است که زنان را به انواع جراحی ‌های زیبایی باسن ترغیب خواهد نمود.

جراحی باسن به منظور فرم دهی به این اندام انجام می شود. این جراحی پلاستیک و زیبایی روش های مختلفی دارد، از جمله؛

در بین روش های ذکر شده جراحی زیبایی پروتز از همه پرکاربردتر و پر طرفدارتر می باشد.

ویژگی های بهترین جراح پلاستیک

در اینجا شش ویژگی یک جراح پلاستیک عالی که در نحوه تصمیم گیری شما تأثیرات به سزایی دارد آورده شده است؛

صداقت

به نظر منطقی و ساده است. متأسفانه بسیاری از جراحان پلاستیک وجود دارند که فقط آنچه را که بیماران دوست دارند بشنوند به آن ها انتقال می دهند. این انتظارات غیر واقعی و جراحی های فاقد نتیجه باعث نارضایتی بیماران خواهد شد. دکتر داریوش نادری از ابتدا با بیماران صادقانه رفتار می کند و روش هایی را ارائه می دهد که موثر واقع شود و دارای نتایج رضایت بخش باشد. همچنین ایشان صادقانه در مورد عوارض و خطرات احتمالی هر جراحی با داوطلبان صحبت خواهد کرد.

صبر

جراحی پلاستیک یک تصمیم بزرگ است. اکثر بیماران نمی خواهند تحت فشار برخی از پزشکان تصمیم به انجام جراحی بگیرند. طبیعی است که متقاضیان به مدت زمان کافی احتیاج دارند تا در مورد روش جراحی خود فکر کنند و نباید در تصمیم گیری احساس فشار کنند زیرا آن ها باید با نتایج حاصل شده از جراحی تا آخر عمر زندگی کنند.

امکان مشاوره قبل از جراحی

برای اکثر جراحان پلاستیک غیر معمول نیست که جهت جلب بیماران مشاوره رایگان ارائه دهند. اما پس از اتمام مشاوره اولیه، بیماران برای هرگونه سؤال اضافی صورت حساب پرداخت خواهند کرد. دکتر داریوش نادری معتقد است که دادن اطلاعات به بیماران تا حد امکان مستلزم زمان است. به همین دلیل ما یک مشاوره دوم و رایگان را برای بیمارانی که به منظور تصمیم گیری به اطلاعات بیشتری نیاز دارند، برنامه ریزی خواهیم کرد.

کیفیت مراقبت های بعد از جراحی

اغلب جراحان پلاستیک ادعا می کنند که با جدید ترین تکنیک ها به بهترین نتیجه خواهند رسید، اما کیفیت مراقبت از بیمار چیست؟ ما معتقد هستیم که پایه و اساس یک عمل موفق به تکنیک جراحی و کیفیت مراقبت بعد از جراحی بستگی دارد. جراح متخصص پلاستیک باید برای مراقبت های بعد از هر عمل جراحی بهترین تدابیر را جهت بهبودی بیماران و نیز کاهش عوارض و خطرات ناشی از جراحی بیندیشد.

دلسوزی و همدلی

دلسوزی در هر برخورد بیمار و پزشک از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تکنیک مورد استفاده در هنگام انجام جراحی پلاستیک و ترمیمی، خصوصاً در بیمارانی که نواقص مادرزادی دارند، از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند. حساسیت، حمایت و درک شرایط عاطفی بیماران در ارتباط با مشکلات آن ها برای مراقبت از بیماران ضروری است.

میزان خلاقیت و نبوغ

نبوغ، خلاقیت  و کنجکاوی علمی، وجه تمایز بهترین جراحان پلاستیک و ترمیمی می باشد. توانایی نزدیک شدن به یک مشکل از یک دیدگاه دیگر و استفاده از علوم نوظهور در پزشکی و جراحی، به نفع بیماران و همچنین پزشکان آینده در تمام موارد است. این صفات باعث می شود جراح پلاستیک و ترمیمی نه تنها پزشک بهتری بلکه یک مخترع و محقق باشد. جراح پلاستیک واقعی، صرف نظر از سن، دائما در جستجوی یک روش جدید یا بهتر برای حل مشکلات در روش های درمانی خود است. نوآوری و خلاقیت دکتر نادری، به مفاهیم جدیدی منجر شده است که رویکردهای سنتی در مورد چالش های جراحی های پلاستیک و بازسازی را مورد بازنگری قرار می دهد.

 

 

خلاصه

اگر شما هم قصد انجام یک یا چند روش زیبایی را دارید باید به جراح متخصص مراجعه نمایید. توجه داشته باشید پزشک انتخاب شده توسط شما، حتماً گواهینامه‌ها و مدارک لازم برای انجام چنین فرآیندهایی را داشته باشد. دکتر داریوش نادری، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، یکی از معتبرترین و بهترین جراحان پلاستیک در تهران می باشد که با انواع جراحی پلاستیک از جمله رینوپلاستی، جراحی شکم، جراحی سینه، پلک و چانه آماده ی خدمت رسانی پزشکی خواهد بود.
لازم به ذکر است قبل از انجام جراحی های زیبایی، تمامی خطرات و مزایای جراحی مورد نظر و همچنین در مورد انتظاراتی که از جراحی خود دارید با پزشک صحبت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 3.7]
فوق تخصص جراح پلاستیک در تهران

درباره دکتر داریوش نادری
دکتر داریوش نادری متولد ۱۳۴۴ بعد از اتمام دوران تحصیل در مقاطع راهنمایی و دبیرستان (دبیرستان البرز) در سال ۱۳۶۲ وارد دانشکده پزشکی شیراز و در سال ۱۳۶۹ از این دانشگاه به عنوان پزشک عمومی فارغ التحصیل گردیده است . در سال ۱۳۷۱ رزیدنتی جراحی عمومی را در دانشگاه تهران شروع و در سال 1375 به عنوان جراح عمومی فارغ التحصیل شده است و در سال ۱۳۸۰ دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در بیمارستان امام خمینی تهران آغاز و در سال ۱۳۸۳ با کسب رتبه اول در امتحان فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی فعالیت خود را آغاز نموده است.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

14 دیدگاه ها
 1. مینو صالحی

  دکتر جان لیفت صورت برای چه سنی مناسب هست و اینکه دوره نقاحتشچقدر زمان میبره؟

  پاسخ
  • دکتر داریوش نادری

   سلام. لیفت صورت برای سنین 40 به بالا توصیه می شود تا 65 سال. در سنین بالای 65 سال به دلیل کند شدن بهبود زخم تا جای ممکن توصیه نخواهد شد و در مورد دوره نقاحت می توان گفت برطرف شدن کامل تورم ممکن است چند ماه و التیام خطوط برش ممکن است ۶ ماه طول بکشد.

   پاسخ
 2. مجتبی حیدرزاده

  آقای دکتر میخواستم بدونم هزینه جراحی ژنیکوماستی چقدر هست؟

  پاسخ
  • دکتر داریوش نادری

   سلام. بسته به نوع و شرایط بیمار متفاوت هست لطفا حضورا مراجعه بفرمایید.

   پاسخ
 3. دکتر داریوش نادری

  سلام، بله. امروزه با استفاده از تکنیک های جدید جراحی بینی گوشتی برگشت پذیری نخواهد داشت تنها دارای ورم در مدت زمان بیشتری هستند. برای اطلاعات بیشتر به این نوشته <a href="https://drdnaderi.com/%d8%ac%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%a8%db%8c%d9%86%db%8c-%da%af%d9%88%d8%b4%d8%aa%db%8c/">جراحی بینی گوشتی</a> مراجعه نمائید.

  پاسخ
 4. پونه

  سلام دکتر . من جراحی پلک انجام دادم ولی جای زخمش نرفته الان 5 ماه گذشته

  پاسخ
  • دکتر داریوش نادری

   سلام. بعد از معاینه میشود دقیق جواب داد

   پاسخ
 5. MASI

  من سال 94 جراحی بینی انجام دادم پیش یه دکتر دیگه ، ولی خوب نشده، یکم کج شده
  چجوری میتونم عکحس بفرستم براتون تا ببینید میتونم ترمیم بینی انجام بدم پیش شما یا خیر؟

  پاسخ
  • دکتر داریوش نادری

   بله، عکس تان را به این شماره واتس اپ کنید
   09361035898

   پاسخ
 6. مهسا

  سلام آقای دکتر شما جراحی ترمیمی بینی هم انجام می دید؟ من قبلا بینی مو جراحی کردم و مشکل تنفسی دارم.

  پاسخ
  • دکتر داریوش نادری

   سلام بله جراحی ترمیمی هم انجام میدهم

   پاسخ
 7. negneg

  دکتر جان سلام همزمان با جراحی بینی می شه جراحی پلک هم انجام داد؟ من افتادگی پلک دارم و بینی ام هم گوشتیه می شه همزمان عمل کرد؟

  پاسخ
  • دکتر داریوش نادری

   سلام. بله امکان دارد ولی بعد از معاینه دقیقتر میشود بیان کرد

   پاسخ
 8. محدثه

  چقدر سخت شده انتخاب جراح بینی، ولی با این اوصاف که گفتین میشه کمی راحتتر انتخاب کرد.

  پاسخ
Average
5 Based On 14
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − چهار =

Call Now Buttonتماس با پزشک