انتخاب برگه
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
دکتر داریوش نادری / لیپوماتیک / لیپوماتیک ۳۶۰ درجه؛ تحولی شگفت‌انگیز در تناسب‌اندام

لیپوماتیک ۳۶۰ درجه؛ تحولی شگفت‌انگیز در تناسب‌اندام

لیپوماتیک ۳۶۰ یک عمل پیکر تراشی است که به جهت زیبا و خوش فرم شدن بدن انجام می‌شود و باعث می‌شود که فرد به اندام ایده‌آل خود برسد. در انجام عمل لیپوماتیک ۳۶۰ درجه، همزمان در چند ناحیه از بدن به‌طور همزمان فرایند حذف چربی‌های اضافه، انجام می‌شود.اگر قصد انجام عمل لیپوماتیک ۳۶۰ درجه انجام دهید یا می خواهید در این زمینه بیشتر بدانید، در ادامه با ما همراه باشید.

ویدئوی عمل لیپوماتیک ۳۶۰ درجه در اتاق عمل که توسط دکتر داریوش نادری انجام شده است را مشاهده کنید.

۰۰:۵۵
truncate dir-rtl

جراحی لیپوماتیک ۳۶۰ درجه

برای مشاوره در زمینه جراحی بینی با دکتر داریوش نادری جراح پلاستیک و اطلاع از هزینه، فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
فرم با موفقیت ثبت شد.
خطایی رخ داده است. لطفا تمام موارد را تکمیل کرده و مجددا تلاش کنید.

لیپوماتیک ۳۶۰ درجه چیست؟

عمل لیپوماتیک ۳۶۰ درجه نوعی عمل زیبایی و پیکرتراشی پیشرفته است که با هدف حذف چربی های اضافی در نواحی مختلف بدن انجام می‌شود. این نوع لیپوماتیک با استفاده از لوله ای باریک کانولا که به درون بدن می‌رود، چربی های اطراف نواحی میانی بدن را در نواحی پایینی بدن مانند؛ شکم، پهلو، ران، سینه، باسن و پایین کمر استخراج می‌کند. این عمل با تناسب اندام همراه است، زیرا هدف اصلی دراین عمل حذف چربی ها به‌طور کامل است.

مزایای عمل لیپوماتیک ۳۶۰ درجه

از مزایای این عمل پیشرفته می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- این عمل می‌تواند چربی‌های اضافی نواحی مختلف مانند؛ شکم، پهلو و کمر را جمع کند و به نواحی دیگری از بدن انتقال بدهد.

۲- ازبین رفتن چربی‌های اضافی بدن باعث افزایش اعتماد به نفس فرد می‌شود.

۳-پیکرتراشی پیشرفته  نسبت به عمل‌های زیبایی دیگر به عنوان مثال؛ عمل زیبایی بینی دوره ی نقاهت خیلی طولانی ندارد و طی چندهفته بیمار می‌تواند فعالیت‌های خود را ادامه دهد.

۴- نتایج این روش از لیپوماتیک دائمی تراز سایر روش‌ها می‌باشد.

بیشتر بخوانید: لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک 360 درجه

عمل لیپوماتیک ۳۶۰ درجه چگونه انجام می‌شود؟

درعمل لیپوماتیک ۳۶۰ درجه، لوله ی وارد شده به بدن ابتدا از نواحی بالایی شکم دقیقاً زیرسینه، شروع و تا پایین شکم یعنی درست بالای لگن، حرکت می‌کند. سپس از اطراف به سمت ستون فقرات برده می‌شود. حتی می‌تواند بخشی از ناحیه میانی کمر تا زیر خط سوتین خانم ها راهم شامل شود. مهم‌ترین ویژگی عمل لیپوماتیک ۳۶۰ درجه  که این عمل را نسبت به سایر روش های پیکرتراشی متمایز می‌کند، این‌ است که در این روش همزمان چندین ناحیه ازقسمت شکم به طور همزمان مورد هدف ارتعاشات لیپو قرارمی‌گیرد. لیپوماتیک ۳۶۰ درجه به شکل مؤثری منجر به یک روش کامل و پیشرفته برای حذف چربی‌های اضافه می شود.

عمل لیپوماتیک ۳۶۰ درجه مناسب چه افرادی است؟

این عمل برخلاف تصور اکثر مردم صرفاً جهت لاغری برای همه افراد نیست. درواقع نمی‌توان گفت که همه ی افرادی که اضافه وزن دارند می‌توانند این عمل را انجام دهند تا به تناسب اندام برسند، بلکه فرد مناسب برای انجام این عمل باید ویژگی های خاصی را دارا باشد؛ این روش برای کسانی مناسب است که:

  • از سلامت جسمی مطلوب برخوردار باشد.
  • افرادی که الکل و دخانیات استفاده نمی کنند.
  • در نواحی مختلف بدن مانند شکم، پهلو و پشت چربی داشته باشد.
  • چربی های مقاوم دارند که با ورزش و رژیم از بین نمی رود.

بیشتر بخوانید: لیپوماتیک بازو

عمل لیپوماتیک ۳۶۰ درجه با سایرروش های پیکرتراشی چه تفاوتی دارد؟

مهم‌ترین شاخصه ی این روش از پیکرتراشی این است که این روش  به‌طور همزمان در چندین بخش و ناحیه انجام می‌شود، ولی در سایر روش‌ها فقط روی یک بخش یا یک قسمت از بدن برای استخراج چربی ها تمرکز می‌شود.

اقدامات قبل از لیپوماتیک ۳۶۰ درجه

 برخی اقدامات لازم قبل از انجام عمل لیپوماتیک ۳۶۰ عبارتند از:

  • اگر بیماری خاصی دارید و دارو مصرف می کنید حتما به پزشک اطلاع دهید.
  • از مصرف داروهای ضد بارداری یا رقیق کننده ی خون خودداری کنید، زیرا ریسک لخته شدن خون بعد از عمل را بالا می‌برد.
  • استعمال دخانیات و مصرف الکل را قطع کنید، زیرا در روند بهبودی و نقاهت مؤثر است.

مراحل لیپوماتیک ۳۶۰ درجه

مراحل انجام عمل لیپوماتیک ۳۶۰ درجه به شرح زیر می‌باشد:

۱-ارزیابی و معاینه توسط پزشک

ابتدا باید به پزشک مورد نظرمراجعه کنید و پزشک بدن شما را برای انجام این عمل ارزیابی نماید تا به سلامتتان آسیب وارد نشود.

۲-رعایت ومراقبت های قبل از عمل

بعد از ارزیابی پزشک در دوره ای قبل ازعمل قرار دارید که  باید بیش از اوقات معمولی به سلامت خود اهمیت دهید. به عنوان مثال از مصرف داروهای بدون نسخه ی پزشک باید بپرهیزید و به توصیه های پزشک خود اهمیت دهید.

۳-بیهوشی

دراین زمینه می‌توان از دو نوع بیهوشی استفاده کرد: هم  بیهوشی موضعی و هم بیهوشی کلی، باتوجه به صلاح دید پزشک که وضعیت سلامت جسمانی فرد بررسی کرده نوع بیهوشی فرد انتخاب می‌شود.

۴-ساکشن و تخلیه چربی ها

در قسمتی که از قبل مشخص شده روی سطح پوست برش های بسیار نازکی ایجاد می‌شود تا لوله ی کانولا به داخل بافت مورد نظر وارد شود و چربی ها را به روش ساکشن ازبین ببرد.

۵-کانتورینگ

حین انجام عمل و ساکشن چربی ها جراح باید قسمت مورد نظر را به فرم دلخواه فرد شکل دهد و به میزان چربی استخراج شده توجه کند.

۶-بخیه زدن

بعداز خروج چربی‌ها و کانتورینگ باید برش‌ها به دست پزشک بخیه زده شوند. امروزه بیشتر از بخیه های جزبی استفاده می‌شود که باتوجه به روند انجام و برای نتیجه بخش‌تر بودن این عمل اکثر جراحان از بخیه ی جزبی استفاده میکنند.

۷-مراقبت‌های بعد از عمل

برخی مراقبت‌ها مانند پوشیدن لباس مخصوص، انجام ندادن کارهای غیر ضرروی، جلوگیری از فعالیت‌های سنگین، انجام ندادن ورزش های سنگین و… باعث به حداقل رساندن میزان درد و جلوگیری از تورم و کوتاه شدن دوره ی نقاهت پس از عمل می‌شود.

بیشتر بخوانید: هزینه لیپوماتیک

۰۰:۴۶
truncate dir-rtl

فیلم واقعی عمل لیپوماتیک بدون سانسور

کدام نواحی از بدن برای لیپوماتیک ۳۶۰ درجه بهتر است؟

پزشک جراح بعد از بررسی وضعیت بدن شما می‌تواند بهترین توصیه را درمورد انجام و میزان برداشت چربی به شما بدهد ولی در صورت کلی می‌توان گفت بهترین نواحی برای انجام لیپوماتیک ۳۶۰ درجه لگن، پهلو، شکم، کمر، بازوها، ساعد، ران، اندام تحتانی، دور کمر، اطراف زانو می‌باشد.

معایب لیپوماتیک ۳۶۰ درجه

معایب لیپوماتیک ۳۶۰ درجه عبارت است از:

۱- عفونت و خونریزی در قسمت بخیه‌ها

۲- انعقاد خون

۳- سفت شدن پوست

۴- تورم بافت‌ها و پوست بدن

۵- احتمال بازگشت چربی درصورت نداشتن رژیم مناسب

۶- علائم جانبی مانند؛ تنگی نفس، تاری دید، خستگی، سردرد، افتادگی

۷- عوارض بیهوشی مانند؛ تنگی نفس، عفونت ریه، عفونت غیر ارادی

۸- هزینه ی بسیار بالای این عمل

نتیجه گیری

عمل لیپوماتیک ۳۶۰ درجه یکی از پیشرفته ترین عمل‌ها درزمینه ی زیبایی و پیکرتراشی می‌باشد که با توجه به ارزیایی پزشک مورد نظر خود می‌توانید این عمل را انجام دهید. برای مشاوره رایگان و دریافت نوبت می توانید با مطب دکتر داریوش نادری با شماره ۰۲۱۲۲۷۹۲۴۳۹ تماس بگیرید.

دکتر داریوش نادری

دکتر داریوش نادری

دکتر داریوش نادری متولد ۱۳۴۴ بعد از اتمام دوران تحصیل در مقاطع راهنمایی و دبیرستان (دبیرستان البرز) در سال ۱۳۶۲ وارد دانشکده پزشکی شیراز و در سال ۱۳۶۹ از این دانشگاه به عنوان پزشک عمومی فارغ التحصیل گردیده است . در سال ۱۳۷۱ رزیدنتی جراحی عمومی را در دانشگاه تهران شروع و در سال 1375 به عنوان جراح عمومی فارغ التحصیل شده است و در سال ۱۳۸۰ دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در بیمارستان امام خمینی تهران آغاز و در سال ۱۳۸۳ با کسب رتبه اول در امتحان فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی فعالیت خود را آغاز نموده است.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
لیپوماتیک بازو ۱۰۰% تضمینی با بهترین نتیجه

لیپوماتیک بازو ۱۰۰% تضمینی با بهترین نتیجه

لیپوماتیک بازو یک عمل زیبایی برای برداشتن چربی های موضعی ناحیه بازو است که دراصطلاح برخی پزشکان زیبایی به پیکرتراشی معروف است. از لیپوماتیک برای برداشتن چربی‌های اضافه در حد تغییر وزن زیاد نمی‌توان استفاده کرد، بطورکلی می‌توان گفت برخلاف عمل لیپوساکشن که چربی ها...

نکات مهم درباره لیپوماتیک غبغب که تا به حال نشنیده اید

نکات مهم درباره لیپوماتیک غبغب که تا به حال نشنیده اید

لیپوماتیک غبغب یکی از روش های موثر برای از بین بردن چربی اضافه در ناحیه غبغب است. داشتن چانه مضاعف و یا غبغب می تواند زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار دهد. بسیاری از افراد چه به دلیل ژنتیکی و چه به دلیل چاقی دارای غبغب هستند و همین امر باعث می شود که خود را نازیبا...

هزینه لیپوماتیک در سال ۱۴۰۳ چقدر است؟

هزینه لیپوماتیک در سال ۱۴۰۳ چقدر است؟

هزینه لیپوماتیک در سال 1403 چقدر است؟ این یک سوال مهم برای افرادی است که قصد دارند با استفاده از عمل لیپوماتیک به اندامی زیبا و متناسب دست پیدا کنند. امروزه با توجه به آن که روزبه‌روز سبک زندگی افراد در حال تغییر می‌باشد، عوامل بسیاری نیز به وجود آمده است که سبب بروز...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *