دکتر داریوش نادری / جراحی بینی / عمل بینی مردانه
مدت زمان مطالعه ۱۹ دقیقه

عمل بینی مردانه

رایج ترین عمل در جهان

بر اساس آخرین تحقیقاتی که در این باره انجام شده است نتایج حاکی از آن است که رینوپلاستی محبوب ترین جراحی زیبایی در سراسر دنیا شناخته شده است. جالب است که این عمل بینی در افراد مختلف و رده های سنی متفاوتی نیز انجام می شود حتی اکثر مردان که برخلاف خانم ها عمل های زیبایی چندانی انجام نمی دهند از این نوع جراحی استقبال زیادی به عمل آورده اند تا جایی که رینوپلاستی در مردان به عنوان عملی زیبایی و درمانی رایج در آمده است.

در این نوع از عمل آقایان می توانند علاوه بر درمان بسیاری از نقائص ساختاری بینی از جمله انحراف تیغه بینی، مشکلات تنفسی، پولیپ بینی، به تغییر فرم ظاهری آن نیز بپردازند و با شکلی متفاوت از بینی شان رو به رو شوند.

آیا می دانستید جراحی های زیبایی می توانند تاثیرات مثبتی بر روی روح و روان افراد بر جای بگذارد، زیرا انسان ذاتاٌ میل به زیبایی دارد و می خواهد از لحاظ جسمی و روحی به بهترین شکل ممکن باشد.

مطالعات علمی بی شماری وجود دارد که نشان می دهد همه ما در همان ابتدا سریعاً چهره افراد را ارزیابی می کنیم و از این اطلاعات برای تصمیم گیری در مورد رفتار، شخصیت و اهداف آن ها استفاده می کنیم. بر این اساس، تعجب آور نیست که با دسترسی و پیشرفت در جراحی زیبایی پلاستیک، تمایل به بهبود ظاهر شخصی ما وارد جامعه شده و بسیار مورد توجه افراد از همه اقشار از جمله مردان قرار گرفته است. با توجه به برجسته بودن بینی در صورت، و تأثیر آن بر چگونگی ظاهر و درک دیگران، مردانی که از بینی خود راضی نیستند در برقراری ارتباط با جراح پلاستیک و تصمیم گیری در این باره کوتاهی نمی کنند. البته بدین معنا نیست که صرفا برای خوش تیپ بودن یا شبیه به شخص دیگری بودن اقدام کنند؛ در عوض، این مربوط به داشتن بینی است که با شخصیت، سبک زندگی و ظاهر کلی بیمار هماهنگ باشد.

همه ما می دانیم که یک ظاهر جذاب نه تنها اعتماد به نفس بیشتری در انسان ها ایجاد می کند، بلکه به اطرافیان می گوید که از خود مراقبت می کنیم. اینکه بخواهیم فرم بهتری از بینی در کنار فرهنگ متمرکز بر رفاه و سلامتی داشته باشیم.

جراحی زیبایی بینی چیست؟

هنگامی که افراد بنا به دلایلی هم چون شکستگی، قوز بینی، افتادگی نوک بینی و حتی وجود مشکلات مختلفی که به عملکرد تنفسی آسیب می زند، حتی علاوه بر از شکل ظاهری آن نیز ناراضی به انجام چنین عمل های محبوب در زیبایی رجوع می کنند تا بتوانند به نتیجه مطلوبی دست یابند. چرا که در طی این عمل با کمک روش های مختلف و تبحر پزشک فرم و زاویه بینی بهبود یابد و در نهایت با چهره ای متفاوتی از خود رو به رو شوید.

هدف از عمل بینی مردانه

با توجه به مطالعاتی که بر روی افراد متعدد در شرایط مختلف از سوی محققین انجام شده است، انگیزه مردان برای جراحی بینی نیز متفاوت است. برخی صرفا به منظور رفع نقائص موجود در بینی شان و با هدف درمان آن ها به انجام این عمل تمایل دارند و عده ای دیگر صرفا به دلیل نمایی جذاب از بینی شان اقدام به انجام آن می کنند.

ذکر یک نکته الزامیست: هر فردی تفکر و سلیقه ای خاص خودش را دارد که حتی در افراد هم خانواده و دو قلو نیز فرق می کند، حتی گاهاٌ پیش آمده کسی برای انجام جراحی بینی خود از مدل بینی مردانه شخصیتی محبوب و مردمی هم چون بازگیران تبعیت می کند و می خواهد بهترین فرم بینی مردانه را داشته باشد.

جراحی زیبایی بینی مردانه

محبوب ترین جراحی زیبایی در جهان

عمل بینی فانتزی مردانه

برخی از مردان بنا به دلایل شخصی می خواهند در طی عمل کوچک سازی بینی خود مدل فانتزی به شکل باریک و کوچک داشته باشند. البته که همانطور که می دانید بینی یک عضو مهم و تاثیر گذار در جلوه چهره است و با توجه به تناسب تمامی اجزای صورت فرم می گیرد. هم چنین بعضی دیگر از آقایان بر این باورند که بینی فانتزی برای مردان مناسب نیست و شاید شکل زنانه ای به صورت مردانه ببخشد و از لحاظ زیبایی شناختی تناسبی نداشته باشد. به هر روی توصیه ما به شما مخاطبین عزیز این است که از توصیه های جراح بینی خود غافل نشوید زیرا او فردی متبحر و با تجربه است.

مدل بینی عملی مردانه کاملاٌ می تواند به انتخاب خودشان باشد، انواع متعددی از مدل های بینی از قبیل: طبیعی، فانتزی، نیمه فانتزی وجود دارد که بنا به ساختار صورت مورد بررسی قرار می گیرد.

 

 

 

نمونه عمل زیبایی بینی - طبیعی و مردانه

دکتر نادری جراحی بینی مردان را به صورت طبیعی انجام می دهد.

*لطفا توجه داشته باشید این تصاویر توسط جراح و بیمارانی که اجازه استفاده از آن ها را به ما داده اند تهیه شده اند و به هیچ وجه تغییر داده نشده اند.

ویژگی های منحصر به فرد بینی مردانه

شکل بینی مردان اغلب دارای یک پل برجسته و مستقیم به نوک بینی است که با زاویه ای 90 درجه بین بینی و لب بالای است در مقابل فرم بینی خانم به شکل نرم و با زاویه ای مبهم است. هم چنین در برخی مواقع مشاهده شده است که قوز روی بینی مردان شایع تر از زنان است و شاید علت انجام جراحی زیبایی همین مورد باشد.

به طور کلی مشخصه های از بینی زنان و مردان است که آن ها را از هم یکدیگر متمایز می کند، بینی آقایان با شکلی زخمت و استخوانی که دارند اجزای درشت صورت شان را تکمیل می کند و در صورتی که در بینی خانم ها با شکلی ظریف نمایان شده است. یکی دیگر از تفاوت های که در میان عمل بینی در مردان و زنان وجود دارد این است که بسیاری از خانم ها می خواهند طوری عمل انجام دهند که دیگران از به وضوح متوجه آن شوند، اما در مردان بر خلاف این موضوع صدق می کنند و اکثریت آن ها به مدل بینی طبیعی تمایل دارند و نمی خواهند تغییرات بینی شان مشهود باشد.

شرایط مناسب برای کاندیدای رینوپلاستی مردانه

در این میان افرادی که بیش از هر کس دیگری شانس دست یافتن به نتیجه ای مطلوب را دارند که از لحاظ جسمی و روحی سالم باشند و همینطور از شکلی که از بین یخود بعد از عمل می خواهد تصوراتی داشته باشد و به صورت واقع بینانه ای در این مورد تصمیم گیری کند. جالب است بدانید، آقایان برخلاف خانم در این چنین جراحی های زیبایی به سختی می توانند تصوری از فرم بینی خود بعد از عمل داشته باشند، اما با این وجود بهترین جراح پلاستیک در کنارشان است تا با ارائه تجربیات و مشاوره های عالی نتیجه خوبی را برای اشخاص رقم بزند.

 

از مزایای جراحی زیبایی بینی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تصویری بهتر از شکل ظاهری خود
 • برطرف شدن نامتوازنی در صورت
 • اصلاح هر گونه مشکلات و نقاص موجود در بینی
 • ترمیم آسیب دیدگی های های گذشته
 • تنفس راحت تر در طی فعالیت های روز مره
 • چهره صورت هماهنگ با اصول زیبایی شناختی
 • احساس رضایتمندی و اعتماد به نفس برای برقراری ارتباطات اجتماعی بهتر
 • افزایش کیفیت خواب

عضو انجمن جراحان پلاستیک

آیا می دانید که شرایط سختی برای ورود به انجمن جراحان پلاستیک در ایران و خارج از کشور وجود دارد، در ادامه به برخی از این قوانین اشاره می کنیم:

از تحقیقات انجام شده و وب سایت رسمی آن ها: اعضا باید افرادی باشند که در هر گونه جراحی های پلاستیک را به خوبی انجام دهند و دارای مجوز تاییده از سوی سازمان رسمی باشند، علاوه بر آن ها حدود 3 سال متمادی تلاش فراوان لازم است تا بتوان به چنین جایگاهی رسید؛ در طی این مدت زمان اعضای باید در این سال ها فعالیت های بسیاری در زمینه آموزش و پژوهش جراحی های زیبایی داشته باشند. اینک دکتر داریوش نادری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و لیزر مفتخر است به عنوان یک عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک ایران و غرب آسیا  عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی ISAPS در کشورمان مشغول به فعالیت است.

آنچه که لازم است قبل از انجام جراحی بینی مردانه بدانید

فوق تخصص جراحی پلاستیک، با رویکرد عمیقی که نسبت به جراحی های زیبایی بینی به خصوص کوچک کردن بینی مردان دارد، در ابتدا با فرد کاندیدای ملاقات می کنند و سپس در مورد ابعاد مختلف این نوع عمل بیشتر صحبت می کنند تا وی با شناخت کافی و به شکل واقع بینانه ای اقدام به انجام آن کند.، در این چنین شرایطی ممکن است سوالات متعددی برای او ایجاد شود که جراح بینی با کمک تخصص و تجربه ای که دارد به هر کدام از آن ها پاسخ می دهد، در نهایت مردان پس از گذارندن این مراحل مشاوره اولیه، از توانایی بیشتری برای برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد این عمل برخوردارند.

در ادامه نیز برای کسب بهترین نتیجه ممکن باید مواردی که در ذیل آمده است را به خوبی رعایت کنید.

این توصیه های طلایی عبارت اند از:

 • چنانچه بیماری خاصی دارید یا از نسخه ای تبعیت می کنید حتما جراح تان را در جریان بگذارید تا در این باره تدابیر لازمه اندیشیده شود.
 • در نظر داشته باشید که از حدود 6 هفته قبل از اقدام به انجام هر نوع جراحی به خصوص این نوع عمل، چنانچه به استعمال دخانیات یا مصرف هر گونه مواد مخدر و مشروبات الکلی اعتیاد دارید، کنار بگذاردی تا روند بهبودی پس از عمل با سرعت بیشتری پیش برود.
 • هم چنین دو هفته قبل از عمل از دارو های مانند: قرص آسپرین استفاده نشود.
 • آزمایشاتی که به صورت روتین قبل از عمل است را باید به طور دقیق انجام دهید تا بر اساس نتایج آن جراحی پیش برود.
 • در همان روز عمل به صورت ناشتا حاضر شوید طوری که از 8-12 ساعت قبل چیزی میل نکرده باشید.
 • سعی کنید از چندین روز قبل از عمل آب فراوان بنوشید.
 • می توانید از فردی تحت عنوان همراه کمک بگیرید تا قبل و بعد از عمل به عنوان حامی در کنار تان حضور داشته باشد.
 • در همان روز عمل هیچ گونه لوازم اضافه ای از قبیل زیور آلات به همراه خود نداشته باشید. هم چنین از استعمال هر گونه مواد آرایشی و بهداشتی بر روی پوست صورت خودداری کنید.
 • پرونده پزشکی تان در کنارتان باشد.
 • در هنگام ورود به بیمارستان حدالامکان لباسی بر تن کنید دکمه دار باشد و نیاز نباشد از قسمت سر بپوشید.

مراقبت های ضروری بعد از اتمام عمل بینی در آقایان

همانطور که قبل از عمل تلاش می کنید نکاتی را برای کسب آمادگی های لازمه این جراحی داشته باشید، برای کسب بهترین نتیجه ممکن نیز باید نکات مهم مراقبتی را نیز در نظر داشته باشید، چرا که متخصصین این حوزه درمانی بر این باورند احتیاط های بعد از عمل یکی از مهم ترین مولفه های موفقیت پس از جراحی است و باید نسبت به آن اهتمام ورزید.

حداقل 24 ساعت بعد از عمل یکی از دشوار ترین زمان های است زیرا در حال ریکاوری و برگشتن بدن به شرایط طبیعی است، اغلب افراد در چنین لحظاتی سر درد، تورم، خونریزی را تجربه می کند. در چنین حالتی بهتر است با کمک دارو های مسکنی ضد درد و استراحت مطلق به بخشی از این عوارض خاتمه داد.

در ادامه به برخی از نکات مهم بعد از این عمل اشاره خواهیم کرد:

 • برای استحمام بعد از رینوپلاستی حتما با پزشک خود مشورت کنید و بنا به شرایط فیزیکی و روحی تان و صلاحدید خود در این باره نظر دهند.
 • تا مدت زمانی حدود 24 ساعت بعد از عمل از کمپرس یخ در نواحی اطراف چشم و بینی به صورت مداوم استفاده کنید تا هر گونه تورم و کبودی ناشی از جراحی از بین برود.
 • هم چنین از سوی برخی از پزشکان مسافرت با هواپیما تا چند روز بعد از عمل توصیه نمی شود.
 • سعی کنید با دهان باز عطسه یا سرفه نکنید.
 • به ناحیه مورد جراحی دست نزنید چرا که در صورت ماساژ دادن های غیر اصولی ممکن است بینی دچار خونریزی و آسیب جدی شود.
 • با مسواک های نرم دهان و دندان تان را شستشو دهید.
 • تا چند روز بعد از عمل ترشحاتی مخاطی از بینی امری کاملاٌ طبیعی است در صورتی که اذیت می شوید می توانید از گاز های کوچکی که در بینی وجود دارد را زود به زود تعویض کنید.
 • نگران نباشید اگر چسب های بینی تان تا چند روز بعد از عمل دچار شل شدگی شده اند می توانید با مراجعه به پزشک آن ها را دو مرتبه تمدید کنید.
 • بعد از مدتی برای تمیز کردن داخل بینی تان از گوش پاک های بهداشتی استفاده کنید.
 • تا حدود دو ماه از عینک های آفتابی یا طبی استفاده نکنید.
 • انجام فعالیت های جسمانی نیمه سنگین و سنگین خود را به بعد از بهبودی کامل موکول کنید.
 • به طور منظم به پزشک مراجعه کنید و انجام چکاپ های دوره ای تان غافل نشوید.
 • با توجه به تجربه بسیاری از افراد که از این عمل بهره مند شده اند، تا مدت ها بعد که هنوز نتیجه جراحی تان مشخص نشده است اجازه هیچ گونه قضاوت و پیش داوری را به دوستان و اطرافیان تان ندهید چون باعث تخریب روحیه و کاهش احس اعتماد به نفس تان می شود در نهایت احساس نارضایتی از شکل بینی تان می شود.
 • رژیم غذایی متناسبی را در پیش بگیرید و غذاهای حاوی پروتئین و سبزیجات را به صورت مایع یا میکس شده میل کنید تا در هنگام جویدن فشاری به بینی تان وارد نشود.

 

دوران نقاهت عمل فرمدهی به بینی در مردان

باور کنید یا نکنید آقایان با توجه تفاوت های که از لحاظ فیزیواوژیکی با خانم ها دارند، این گونه عمل ها و حتی گاها تحمل درد های کم نیز برای شان دشوارتر است و به همین دلیل به مرخصی های بیشتری جهت استراحت نیاز دارند. در چنین شرایطی می توان به بهترین نحو ممکن این دوران مهم و تاثیر گذار را پشت سر گذاشت. البته گاهی ممکن است در این مرحله از عمل جراحی علائم های هم چون تنفس مشکل و احساس احتقان در بینی را تجربه کنند که امری کاملا طبیعی است و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی نیز برطرف می شود. نا گفته نماند ملاقات های بعد از عمل بیمار با پزشک کمک می کند تا وی بتواند تمامی شرایط عمومی بیمار را کنترل و بررسی نماید.

بهتر است بدانید بسیاری از مردان پس از گذشت حدود 10 روز پس از عمل به شرایط عادی و انجام فعالیت های شغلی خود می پردازند اما باز هم زمان دقیق آن وابسته به شرایط کاری او دارد به عنوان مثال آقایانی که مشاغلی دارای سختی کار دارند و ممکن است در حین کار به جا به جایی وسایل سنیگن وزن بپردازند ممکن است دوران نقاهت طولانی تری برای آن ها تجویز شود یا تا مدتی این انجام این گونه کار های را محدود کنند.

جراحی ترمیمی بینی در مردان

از آن جایی مردان به طور متوسط بیشتر از زنان با کار های سنگین و فعالیت های متفاوتی ارتباط دارند، بعید نیست پس از راینوپلاستی دچار آسیب دیدگی های در ناحیه بینی شوند که در چنین شرایطی باید از عمل ثانویه بینی استفاده کنند که آن هم حداقل بعد از گذشت یکسال از جراحی اولیه امکان پذیر است و کمی شرایط متفاوت تری را برای فرد رقم می زند که آن باید از بهترین جراح ترمیم بینی برای ایجاد ظاهری مناسب و رفع نقائص هر چند کوچک پیش آمده کمک گرفت.

سوالات متداول جراحی بینی در آقایان

در ابتدا بهتر است بدانید هدف از ارائه این سوالات برطرف کردن ابهامات موجود از این نوع عمل است، زیرا کاربران عزیز این پرسش ها را به صورت مکرر از این وب سایت پرسیده بوده اند و بر آن شده ایم تا با پاسخ به برخی از مهم ترین آن ها بخشی از دغدغه های مخاطبین را هموار سازیم.

1. آیا جراحی کوچک کردن بینی درد ناک است؟

در ادامه هر نوع عمل جراحی که تحت بیهوشی عمومی و طی ساعت های متمادی انجام می شود ممکن است کمی ناراحتی جسمانی وجود داشته باشد اما به دقت و رعایت توصیه های پزشکی می توان آن را مدیریت و به حداقل رساند. حتی گاهاٌ افراد به دلیل وجود آتل یا چسب بر روی بینی نمی خواهند تا حد زیادی در مجامع عمومی قرار گیرند و احساسات ناخوشایندی دارند.

2. جراح از چه نوع تکنیکی برای جراحی استفاده می کند؟

خوشبختانه صراحتاٌ می توانیم بگوییم، در حال حاضر بسیاری از جراحان به نام در عرصه رینوپلاستی در کشور ما مشغول به فعالیت هستند و همین امر موجب شده است که از سایر کشور های همسایه تحت عنوان توریسم پزشکی به منظور انجام عمل بینی به ایران سفر کنند و از مزایای این نوع جراحی ها بهره مند شوند.

پس با کمک تکنیک های مدرنی که در این زمینه وجود خواهد داشت این عمل های با میزان بالای از موفقیت به اتمام می رسد. از جمله شیوه های جدید در دنیا، می توان به دو روش باز و بسته اشاره کرد که با توجه به شرایط نامزد انجام جراحی و نوع بینی مورد نظر انتخاب و انجام می شود. لازم به ذکر است بدانید امروزه با توجه به سرعت باور نکردنی پچیشرفت علم خصوصاٌ در زمینه ی پزشکی هدف اصلی در تکنیک های مدرن جراحی بینی رفع اشکالات روش های قبلی و ایجاد تغییرات مثبت است.

3. آیا راینوپلاستی مردان عمل پیچیده ای است؟

برخلاف تصور عموم مردم که به دلیل تعداد بالای این گونه عمل ها را یک جراحی صورت جزئی و ساده می انگارند؛ اما باید گفت که این طور نیست و یک نوع عمل پیچیده به شمار می رود خصوصا نوع بینی نیز تاثیر بسیاری دارد چرا که عمل زیبایی در بینی گوشتی کمی دشوارتر از بینی های استخوانی است و علت آن هم نوع ساختار آن است. به هر ترتیب با دقت و هوشیاری بالای اقدام به انتخاب جراحی حاذق کنید چرا که با انتخابی هوشمندانه ضامن حفظ سلامتی و زیبایی تان می شوید.

4. چه مدت زمان برای مشاهده نتایج حاصل از جراحی لازم است؟

از آن جایی که انجام عمل بینی برای هر فردی با توجه به شرایط مختص به خودش منحصر به فرد است نمی توان به صورت واضح مشخص نمود اما با توجه به تجربیاتی که داریم تا حدود یکسال بعد از عمل و رفع کامل هر گونه تورم و کبودی شکل نهایی آن به مرور مشخص می شود.

5. رینوپلاستی آقایان چقدر طول می کشد؟

به طور معمول هر عمل زیبایی بینی که انجام می شود زمانی بالغ بر 2 ساعت نیاز دارد تا بینی به شکل مناسبی برسد، علاوه بر فرآیند جراحی و تکنیک های مورد استفاده در حین عمل می تواند باعث افزایش این زمان شود و گاها تا 4 ساعت نیز کشیده می شود.

6. آیا سن در عمل بینی مردانه تاثیری دارد؟

سوالی است که بسیاری از افراد میانسال و سالمندان به وفور از جراحان بینی می پرسند، به طور کلی می توان گفت هیچ گونه شرط سنی برای انجام جراحی تغییر شکل بینی وجود ندارد با این حال باید احتیاط کرد و جلوگیری از عواقب ناشی از جراحی فرد کاندیدای در سلامتی کامل عمل شود. علاوه بر آن نیز عده ای از متخصصین معتقدند برای رسیدن به مقصود مطلوب نیاز است که پوست با خاصیت الاستیکی باشد، اما در چنین شرایطی افراد مسن در این نوع عمل ها با روش بی حسی موضعی جراحی می شوند.

7. آیا هزینه عمل بینی مردانه بیشتر است؟

یکی از پر تکرار ترین سوالاتی است که تا کنون عنوان شده است، پس در مورد قیمت عمل بینی مردانه بهتر است بدانید که عوامل متعددی بر ایجاد آن دخیل است، چرا که با توجه به شرایطی که در این برهه حساس کنونی در آن به سر می بریم و شاهد نوسانات قیمتی هستیم نمی توان مبلغی مشخص را ارائه داد. اما هزینه های محل های جراحی از بیمارستان دولتی تا خصوصی بسیار متفاوت است و هم چنین با انتخاب بهترین جراح بینی در تهران که با سابقه و مهارت بالایی باشد ممکن است کمی بیشتر از سایرین هزینه کنید اما به قیمت حفظ سلامتی و زیبایی تان که بسیار ارزشمند است.

8. عوارض عمل بینی در مردان کدام اند؟

چنانچه مواردی که در مباحث پیشین بدان اشاره شد را به خوبی رعایت کردید و راهکار های کاهش عوارض جراحی بینی را فرا گرفتید، ممکن هیچ گونه عوارض جانبی را تجربه نکنید، زیر یک جراح بینی متبحر با سابقه بالای که دارد می تواند شما را از برو زهر گونه خسارات و عوارض جبران ناپذیری که به سلامتی و زیبایی تان وارد می شود، در امان نگاه دارد. اما با این حال تا کنون خطراتی پس از این عمل را گزارش شده است که به صورت موقتی و به ندرت بوده است.

 • واکنش آلرژیکی بدن به دارو های بیهوشی
 • بروز عفونت در صورت عدم پانسمان یا تعویض به موقع آن
 • اختلال در تنفس
 • طولانی شدن روند بهبودی پس از عمل
 • تغییر در احساسات بر روی پوست به شکل بی حسی
 • احساس درد در نواحی مجاور محل جراحی
 • فرم نا مناسب بینی
 • تغییر در رنگ پوست
 • ورم صورت بعد از عمل بینی
 • التهاب
 • کبودی
 • خونریزی بیش از حد

سخن پایانی

در این مطلب سعی کرده ایم تا با آن دسته از افرادی که از شکل ظاهری بینی خود ناراضی اند ابه خوبی همزاد پنداری کنیم و  هر آنچه که مورد نیاز جراحی بینی آقایان را با کمک تجربیاتی که در این زمینه علمی و کاربردی در اختیارتان قرار دهیم.

در نهایت به عنوان یک نکته مهم، لزوم دریافت مشاوره و همراهی با یک متخصص آگاه و با تجربه را در این زمینه را یاد آور می شویم، تا نیاز های شما را درک کرده و با بهترین روش ها با حداقل میزان تهاجم شما را به ایده آل های ذهنی تا نزدیک کند.

منابع:

https://www.harleymedical.co.uk/cosmetic-surgery-for-men/the-face/nose-surgery-for-men

https://drjosebarrera.com/modern-male/male-rhinoplasty/

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]
فوق تخصص جراح پلاستیک در تهران

درباره دکتر داریوش نادری
دکتر داریوش نادری متولد ۱۳۴۴ بعد از اتمام دوران تحصیل در مقاطع راهنمایی و دبیرستان (دبیرستان البرز) در سال ۱۳۶۲ وارد دانشکده پزشکی شیراز و در سال ۱۳۶۹ از این دانشگاه به عنوان پزشک عمومی فارغ التحصیل گردیده است . در سال ۱۳۷۱ رزیدنتی جراحی عمومی را در دانشگاه تهران شروع و در سال 1375 به عنوان جراح عمومی فارغ التحصیل شده است و در سال ۱۳۸۰ دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در بیمارستان امام خمینی تهران آغاز و در سال ۱۳۸۳ با کسب رتبه اول در امتحان فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی فعالیت خود را آغاز نموده است.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
[yarpp]
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

4 دیدگاه ها
 1. شستشو دادن بینی بعد از عمل چقدر تاثیر داره؟

  پاسخ
  • شستشوی بینی تا مدت زمانی بعد از عمل رینوپلاستی به طور مداوم و با محلول های مخصوص خیلی مهمه چون مانع از ایجاد عفونت در داخل بینی می شود.

   پاسخ
 2. اقای دکتر سه ماهه بینی مو پیش شما عمل کردم تا کی باید چسب بزنم؟

  پاسخ
  • سه ماه کافیست ولی در معاینه دقیق تر مشخص می شود.

   پاسخ
Average
5 Based On 4
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

Call Now Buttonتماس با پزشک