دکتر داریوش نادری / جراحی شکم / رفع سلولیت با دستگاه اوندا
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

رفع سلولیت با دستگاه اوندا

امروزه چاقی یکی از معضلاتی است که در اثر خوردن بیش از اندازه مواد مضر، تحرک کم و به طور کلی سبک زندگی ناسالم ایجاد می شود. چربی بیش تر در نواحی پهلو و شکم افراد ظاهر می شود. بیش تر افراد برای کم کردن وزن خود و رهایی از چربی های اضافه این قسمت ها و یا قسمت های دیگر بدن نظیر ران و بازوها، به روش های لاغری روی می آورند. بهترین و ارزان ترین راه، تغییر سبک زندگی است. با این کار می توان رژیم های غذایی سالم همراه با کالری کم را در وعده های غذایی خود قرار داد و درکنار آن به انجام فعالیت های ورزشی نمود. حالت دیگری وجود دارد که BMI افراد و یا همان شاخص توده بدنی آن ها بیش از خد نرمال است که دیگر این روش ها چاره ساز نیست و باید چاره ای دیگر برای آن در نظر گرفته شود. عمل های جراحی همانند پیکر تراشی و روش های لاغری دیگر می توانند برای درمان این مشکل وجود دارند. روش هایی همچون لیپوساکشن و یا لیپوماتیک می توانند روش های مناسبی چه به لحاظ درمانی و چه زیبایی داشته باشند. لاغری با دستگاه اوندا یکی از به روزترین روش های جایگزین است که امنیت بالایی نسبت به جراحی دارد.

در این مقاله قصد داریم درباره این دستگاه جدید و لاغری با آن بیش تر صحبت نماییم.

دستگاه اوندا چیست؟

فناوری اوندا  فوق العاده جدید Onda Coolwaves، در حالی که سلول های چربی موضعی کاهش می دهد پوست را نیز سفت و بازسازی می کند. اوندا با یک عمل بازسازی ، اما غیرتهاجمی بافت را محکم می کند که با گذشت زمان تغییر نمی کند و عوارض جانبی ندارد. در این ماله قصد داریم بیش تر درباره کارکرد این دستگاه و کاربردهای آن صحبت نماییم.

اوندا چگونه کار می کند؟

دستگاه جدید Onda Coolwaves که از بالاترین لایه های بافت پوست عبور میکند ، کمک می کند تا انرژی و گرمای بیشتری به طور مستقیم به مکان مورد نظر یعنی سلول های چربی زیر پوستی برسد. این امر به کاهش چشمگیر گرم شدن سطح بافت کمک می کند ، در نتیجه یک روش ایمن تر و موثرتر و غیر تهاجمی برای شکل دادن به بدن ایجاد می شود. نفوذ عمیق تر تجمع موضعی چربی را کنترل و هدف قرار می دهد. این روش برای از بین بردن سلولیت مقاوم بافت همبند را هدف قرار می دهد. در نتیجه فیبرهای کلاژن تحریک شده و باعث جمع شدن و سفت شدن پوست می شوند.

زیبایی درمان Onda Coolwaves این است که بدون دوران نقاهت، بسیار سریع و بدون دردسر است. این روش درمانی بسیار ایمن بوده و منجر به ایجاد پوستی سفت و محکم و ظاهری زیبا و بدون سلولیت می شود.

چرا اوندا را انتخاب کنیم؟

Onda Coolwaves عمیق و هدفمند، بدون آسیب رساندن به پوست اطراف عمل می کند: مایکروویوهایی با فرکانس ۲.۴۵ گیگاهرتز توسط سلولهای چربی جذب می شوند، در حالی که با فرکانس رادیویی، انرژی بسیار سطحی تر پراکنده می شود (درما و اپیدرم).

مزایای دستگاه اوندا

رفع سلولیت

اوندا در مراحل پیشرفته تر سلولیت، بافت همبند بین لوبولهای چربی را هدف قرار می دهد.

چربی موضعی

امواج خنک کننده به طور گسترده ای غشای سلولهای چربی زیر پوستی را مختل می کند. محلول لیزر متعاقباً تخلیه می شود و فرآیندهای متابولیکی فیزیولوژیکی را تحریک می کند.

سفت شدن پوست

امواج خنک کننده باعث انقباض فوری رشته های کلاژن در درم شده و تولید کلاژن جدید را تحریک می کند. همچنین باعث جمع و جورتر شدن بافت پوست می شود.

آیا Onda Coolwaves ایمن است؟

مردم اغلب نگران ایمن بودن مایکروویو نیستند. بر خلاف اجاق مایکروویو ، مایکروویوهایی که از Onda  ساطع می شوند ، کاملا کنترل می شوند. مایکروویوهای اوندا برد آزاد نیستند. هر دوی آنها ابتدا ساطع می شوند و دوباره به دستک مخصوص باز می گردند. این امر  به ما امکان می دهد عمق عملکردمان  بسیار دقیق باشد  و از هرگونه انتقال تصادفی و کنترل نشده در بدن جلوگیری کنیم. مایکروویوها به غیر از چربی هدف و لایه های پایین پوست به  هیچ اندام یا بافتی برخورد نمی کنند. این باعث می شود اوندا یک سیستم بسیار ایمن باشد.

علاوه بر این ، هندپیس ها فقط در صورت تماس با پوست کار می کنند. بنابراین ، اگر هندپیس در تماس کامل نباشد ، تا اطمینان از کنترل کامل انتقال انرژی ، منتشر نمی شود.

چه مناطقی را می توان با اوندا درمان کرد؟

درمان با اوندا  در مناطقی با چربی مقاوم مانند پهلو ها، ران ها، پشت و بازوها بسیار موثر است. همچنین می توانیم سلولیت را در ران ، باسن و بازوها هدف قرار دهیم.

در ورژن جدید این دستگاه، توانایی هایی همچون لاغری و کاهش چربی در نواحی چانه و گردن، رفع غبغب و از بین بردن سلولیت نیز وجود دارد.

کاهش سایز و لاغری شکم با اوندا

کاهش چربی بازو با دستگاه اوندا

لاغری غبغب با دستگاه اوندا


آیا اوندا باعث لاغری می شود؟

اوندا یک سیستم پیکر تراشی است که برای مناطقی از چربی و سلولیت مقاوم در افرادی که BMI آنها کمتر از ۳۰ است طراحی شده است. استفاده از این روش درمانی برای کاهش لاغری و کاهش سایز فوق العاده موثر است؛ با این وجود می تواند همراه با رژیم غذایی سالم و برنامه ورزشی برای شما نتایجتان بهینه سازی شود.

هزینه دستگاه اوندا

هزینه دستگاه اوندا در هر جلسه تقریبا ثابت بوده و ۷۵۰ هزار تومان می باشد. به طور مثال برای قسمت پهلو چه چه در قسمت  راست و چه در قسمت چپ، برای هر دو همین مبلغ ۷۵۰ هزار تومان در نظر گرفته می شود. برای کلیه نواحی بدن نیز به طور کلی حساب می گردد. اما باید این را در نظر داشت که بسته به سایز شکم و یا هر نقطه ای از بدن، کارهایی که صورت می پذیرد متفاوت خواهد بود. به طور مثال اگر برای هر دو بازو از دستگاه اوندا برای لاغری و رفع چربی استفاده شود و از طرف دیگر برای شلی پوست نیز دوباره از این دستگاه استفاده گردد، معمولا برای هر کدام مبلغ جداگانه ای در نظر گرفته می شود.

سوالات متداول

دکتر داریوش نادری

دکتر داریوش نادری

دکتر داریوش نادری متولد ۱۳۴۴ بعد از اتمام دوران تحصیل در مقاطع راهنمایی و دبیرستان (دبیرستان البرز) در سال ۱۳۶۲ وارد دانشکده پزشکی شیراز و در سال ۱۳۶۹ از این دانشگاه به عنوان پزشک عمومی فارغ التحصیل گردیده است . در سال ۱۳۷۱ رزیدنتی جراحی عمومی را در دانشگاه تهران شروع و در سال 1375 به عنوان جراح عمومی فارغ التحصیل شده است و در سال ۱۳۸۰ دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در بیمارستان امام خمینی تهران آغاز و در سال ۱۳۸۳ با کسب رتبه اول در امتحان فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی فعالیت خود را آغاز نموده است.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
ابدومینوپلاستی (جراحی زیبایی شکم)

ابدومینوپلاستی (جراحی زیبایی شکم)

همیشه برای این که جذاب به نظر برسید و لباس های زیبایی بر تن کنید نیاز مند ان است که اندامی متناسب و ایده آل داشته باشید و این خود یک دغدغه بسیار بزرگ براید آقایون و به خصوص خانم ها است در حالی که می خواهند بدنی با فرمی مناسب را داشته باشند اما چربی های اضافی شکمی که...

جراحی مینی ابدومینوپلاستی

جراحی مینی ابدومینوپلاستی

جراحی ابدومینوپلاستی یکی از بهترین روش های از بین بردن شکم شل و افتاده بوده و سبب سفت شدن شکم است. ابدومینوپلاستی از این جهت بسیار موثر خواهد بود که پوست اضافی و شل شده در ناحیه شکم را دیگر نمی توان با روش هایی از جمله ورزش از بین برد زیرا این پوست دیگر حالت ارتجاعی و...

بهترین جراح زیبایی شکم در تهران

بهترین جراح زیبایی شکم در تهران

امروزه چاقی به عنوان یک عارضه بزرگ شناخته شده است که علاوه بر تاثیرات مخرب آن بر روی روان افراد می تواند ریشه بروز بسیاری از مشکلات و بیماری های جسمی هم باشد. پس انجام جراحی های زیبایی شکمی می تواند برای افرادی که از افزایش بیش از حد وزن رنج می برند بسیار مفید باشد و...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.