دکتر داریوش نادری / جراحی سینه / بهترین دکتر پروتز سینه
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

بهترین دکتر پروتز سینه

گرچه بانوان از دیگر مزیت های پروتز سینه آگاه هستند، اما اغلب بانوان پروتز سینه را تنها در ایجاد زیبایی دو چندان در ناحیه سینه می شناسند.

نمایان شدن انحناهای اندام بانوان یکی از موثرترین عواملی است موجب هر چه زیباتر شدن اندام می شود. از این رو بانوانی که دارای سینه های کوچکی هستند و یا به علت بیماری نظیر سرطان این بافت زیبا را از دست داده اند متقاضی جراحی پروتز سینه هستند. این جراحی علاوه بر ایجاد زیبایی ظاهری تاثیر مستقیمی بر اعتماد به نفس بانوان دارد.

آیا شما نیز متقاضی این روش جراحی زیبایی هستید؟ آیا به علت هزینه پروتز سینه و یا پیدا نکردن بهترین جراح پلاستیک در انجام آن تردید دارید؟

در این مقاله ضمن بررسی ابعاد جراحی پروتز سینه به معرفی بهترین دکتر برای پروتز سینه خواهیم پرداخت. توصیه می شود خواندن این مقاله را از دست ندهید:

پروتز سینه

پروتز سینه چیست؟

دلایل متعددی می تواند بانوان را به فکر انجام پروتز سینه بیاندازد. از جمله این دلایل: کوچک بودن سینه، کهولت سن و افتادگی سینه، ابتلا به سرطان، افتادگی سینه بر اثر شیردهی و یا مشکلات وراثتی، از این رو انجام این جراحی برای این افراد به نظر الزام آور خواهد بود.

جراحی پروتز سینه از دسته جراحی های کم تهاجم است که با سپری شدن 2 ساعت در اتاق عمل انجام می شود.

ما به شما خواننده عزیز پیشنهاد می کنیم، اگر قصد انجام این جراحی را دارید قبل از اقدام به آن، درباره نوع پروتز سینه واندازه آن با پزشک خود مشورت کنید.

غالبا در جلسه مشاوره پزشک درباره انتظار شما از جراحی پروتز سینه خواهد پرسید. اینکه شما مایل هستید از کدام نوع و کدام شکل پروتز استفاده کنید. علاوه بر این نوع برش در این جراحی نیز با توجه به نظر بیمار و همچنین تشخیص پزشک انتخاب خواهد شد. این انتخاب عموماً با بررسی پوست سینه، بافت سینه و میزان گنجایش آن صورت خواهد گرفت.

در این جراحی، جراح با برش یکی از نواحی زیر بغل، هاله سینه و یا چین سینه پروتز را جایگذاری خواهد کرد.

هدف از انجام عمل پروتز سینه چیست؟

با توجه به تحقیقات انجام شده است دریافته ایم که پروتز های سینه علاوه بر کاربرد زیبایی که برای جذابیت بیشتر سینه خانم ها دارند می توانند در ابعاد دیگری نقش آفرینی کنند بسیاری از خانم های که پس از ابتلا به سرطان پستان و برداشتن بافت سینه شان درگیر افسردگی و تضعیف روحیه شده اند می توانند از این عمل زیبایی سینه محبوب بهره مند شوند تا فرمی زیبا به اندام ها برگردد.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای جراحی پروتز سینه هستند؟

همانطور که در مباحث پیشین نیز بدان اشاره شده است عمل پروتز سینه به افزایش سایز و جذابیت بیشتر سینه خانم ها کمک می کند و بدین ترتیب هر خانمی که از درگیر این مشکل باشد می توانند با رعایت مواردی این عمل را به خوبی انجام دهد. البته در میان آن دسته از زنانی که در اثر تغییرات طبیعی هم چون بارداری و شیردهی دچار افتادگی و بد شکلی سینه های شان شوند از جمله افرادی هستند که در نسبت به سایرین در اولویت انجام چنین جراحی پر طرفداری هستند.

علاوه بر آن ها دسته ای دیگر از خانم ها هستند که به صورت ژنتیکی سینه های کوچکی دارند و از این رخداد مادرزادی رنج می برند که باز هم می توانند از این جراحی بهره مند شوند.

در این میان مشاهده شده است برخی از زنان از نامتقارنی سینه های که بنا به دلایلی ایجاد شده اند گله مندند که می خواهند شکل و فرم یکسانی به سینه های شان ببخشند.

خانم های که بر اثر ابتلا به سرطان سینه مجبور به درمان و جراحی ماستکتومی شده اند می توانند برای پر کردن فضای خالی سینه از انواع پروتز استفاده کنند.

مزایا انجام عمل پروتز سینه

عمل جراحی بزرگ کردن سینه ها از طریق کارگذاری پروتز می توانند فوائد زیادی برای کاندیدای مناسب این عمل به همراه داشته باشد که در ادامه نیز به مهم ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • این جراحی موجب افزایش اعتماد و عزت نفس در برقراری ارتباطات جنسی می شود.
 • دو چندان کردن جذابیت اندام برای خانم ها

انواع پروتز سینه

هر مقدار که زمان می گذرد تنوع جراحی پروتز سینه چه از لحاظ نوع پروتز مصرفی و چه از لحاظ برش ها در این جراحی با تنوع رو به رو خواهد شد که ضمن بالا بردن کیفت این جراحی، عوارض کمتری نیز به همراه خواهد داشت.

پروتز سینه گرد

اگر بانوان بخواهند سینه های برجسته و با بافت نرم داشته باشند اغلب این نوع پروتز را انتخاب خواهند کرد.

پروتز سینه اشکی

این نوع پروتز برای بانوانی پیشنهاد می شود که می خواهند ضمن بزرگ شدن سینه ها آن ها نمای طبیعی نیز داشته باشند.

پروتز های قطره اشکی برای بانوانی توصیه می شود که از کمترین بافت سینه برخوردارند، همچنین برای بانوانی که دارای عدم تقارن در سینه هستند، این نوع پروتز می تواند به میزان زیادی نقص را برطرف کند.

ماده تشکیل دهنده پروتز سینه

پروتز سینه از لحاظ ماده تشکیل دهنده دارای انواع متعددی است. وجود انواع پروتز سینه با ماده های جدید باعث شده بانوان با خیال آسوده تری اقدام به جراحی پروتز سینه کنند.

پروتز سینه آب نمکی

پروتز های آب نمکی با ماده ای به نام سالین پر شده است. این پروتز با داشتن دیواره سیلیکونی غیر قابل نفوذ است. پروتز های آب نمکی از لحاظ شکل از نوع پروتز های گرد به شمار می آیند. این نوع پروتز سفت تر از پروتز های سیلیکونی بوده و اگر در اثر ضربه پاره شود جذب بدن خواهد شد.

پروتز آب نمکی به دلیل میزان کمتر برش و همچنین  هزینه پایین تر نسبت به پروتز سیلیکونی، اغلب از سمت متقاضیان پیشنهاد می شود.

پروتز سیلیکونی

نسل جدید پروتز های سینه مربوط به پروتز های سیلیکونی است. این نوع پروتز که از موادی ژل مانند تشکیل شده به دلیل داشتن ظاهری طبیعی، موجب شده اغلب بانوان آن را برای جراحی پروتز سینه انتخاب کنند.

با این وجود انتخاب هر یک از این پروتز ها، بانوان را ملزم به معاینات سالیانه پزشکی خواهد کرد تا علاوه بر بررسی سینه جهت جلوگیری از ابتلا به سرطان سینه، میزان سلامت پروتز سینه نیز ارزیابی شود.

در ادامه به چند سوال متداول بانوان درخصوص پروتز سینه خواهیم پرداخت.

آیا در صورت انجام جراحی پروتز سینه امکان ابتلا به سرطان سینه وجود دارد؟

پاسخ به این سوال منفی است.

این باور اشتباه درباره ابتلا به سرطان در صورت انجام پروتز موجب شده که بانوان از انجام این جراحی منصرف شوند. در این راستا باید بیان کنیم که تا کنون هیچ گزارشی از ابتلا به سرطان به علت پروتز سینه در دست نیست.

در این مرحله شما را به تماشای ویدئوی ذیل که شامل سخنان دکتر داریوش نادری در مورد عوارض پروتز سینه می باشد دعوت می نماییم. شما می توانید بعد از مشاهده، ویدئو را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

آیا می توان از لیفت سینه همزمان با پروتز سینه استفاده کرد؟

پاسخ به این سوال مثبت است.

در صورتی که سینه دارای حجم زیاد و افتادگی باشد، جراح می تواند با استفاده از برش هایی که برای لیفت سینه ایجاد کرده است پروتز مورد نظر بیمار را نیز جایگذاری کند. مزیت این روش استفاده از برش های جراحی لیفت است که بیمار را از بیهوشی مجدد و برش تازه بر سینه بی نیاز می کند.

بهترین دکتر پروتز سینه کیست؟

از مهمترین سوالات بانوانی که می خواهند جراحی پروتز سینه انجام دهند، این است که چطور می توانند بهترین جراح پروتز سینه را بیابند. به این بانوان پیشنهاد می کنیم تحقیقات لازم را با بررسی نمونه جراحی جراحان سینه انجام داده وسپس بهترین جراح را انتخاب کنند.

بهترین دکتر پروتز سینه

با شناخت فاکتو های موثر می توان بهترین جراح پروتز سینه را انتخاب کرد.

نتیجه گیری

این نکته حائز اهمیت است که این جراحی به دلیل اینکه نوعی جراحی زیبایی است باید به دست یک جراح پلاستیک خوب با مناسب ترین هزینه جراحی پروتز سینه انجام شود، تا ضمن بهره مندی از نتیجه رضایت بخش جراحی، از بروز عوارض احتمالی نیز جلوگیری کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]
دکتر داریوش نادری

دکتر داریوش نادری

دکتر داریوش نادری متولد ۱۳۴۴ بعد از اتمام دوران تحصیل در مقاطع راهنمایی و دبیرستان (دبیرستان البرز) در سال ۱۳۶۲ وارد دانشکده پزشکی شیراز و در سال ۱۳۶۹ از این دانشگاه به عنوان پزشک عمومی فارغ التحصیل گردیده است . در سال ۱۳۷۱ رزیدنتی جراحی عمومی را در دانشگاه تهران شروع و در سال 1375 به عنوان جراح عمومی فارغ التحصیل شده است و در سال ۱۳۸۰ دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در بیمارستان امام خمینی تهران آغاز و در سال ۱۳۸۳ با کسب رتبه اول در امتحان فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی فعالیت خود را آغاز نموده است.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
لیفت سینه

لیفت سینه

بهترین جراحی زیبایی سینه در خانم ها جراحی لیفت سینه یک عمل زیبایی است که باعث فرم دهی به سینه می گردد. سینه های زن به تدریج در طول روند پیری استحکام و جوانی خود را از دست می دهند. تغییرات شدید بدن مانند بارداری، شیردهی یا کاهش وزن نیز می تواند باعث افتادگی و بزرگ شدن...

آیا تزریق چربی برای افزایش سایز سینه مناسب است؟

آیا تزریق چربی برای افزایش سایز سینه مناسب است؟

چه راه حلی برای افزایش سایز سینه در خانم ها مناسب است؟ آیا می دانید تزریق چربی در چه نقاطی از بدن امکان پذیر است؟ در ادامه قصد داریم در مورد روش های عمل جراحی و غیر جراحی بزرگ کردن سایز پستان خانم ها یا همان جراحی که از آن تحت عنوان ماموپلاستی افزایشی نیز یاد می کنند،...

لیفت و پروتز سینه به طور همزمان

لیفت و پروتز سینه به طور همزمان

همانطور که می دانید زیبایی و جذابیت در اندام برای خانم ها بسیار مهم است، در همین راستا سینه های خوش فرم و متناسب با اندام یک اصل تاثیر گذار در این جذابیت است، به همین خاطر بسیاری از خانم ها برای دوچندان کردن سینه های شان از انواع روش های جراحی و غیر جراحی کمک می گیرند...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

6 دیدگاه ها
 1. من شنیدم پروتز آب نمکی خیلی خوبه؟ درسته دکتر ؟شما کدومو پیشنهاد میکنید

  پاسخ
  • سلام. پروتز آب نمکی و سیلیکونی هر کدام دارای مزایای خود می باشند که نمی توان گفت کدام یک بهتر است. انتخاب نوع پروتز بعد از معاینه سینه و ترجیح خود بیمار صورت خواهد گرفت.

   پاسخ
 2. آقای دکتر من پیش دکتر دیگه ای پروتز انجام دادم، حدود ۵ سال پیش. الان اصلا از مدلش خوشم نمیاد، خیلی بزرگ و نا متقارن هست.. میتونم پیش شما ترمیم انجام بدم؟

  پاسخ
  • سلام باید به مطب مراجعه کنید، در صورت معاینه پاسخ داده می شود

   پاسخ
 3. اقای دکتر به تظزتوت کدوم نوع پروتز بهتره برای سینه های بد فرم؟ انتخابش سلیقه خودمون یا تشخیص شما؟

  پاسخ
  • بهتر است توسط پزشک انجام شود.

   پاسخ
Average
5 Based On 3
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *