انتخاب برگه
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه
دکتر داریوش نادری / جراحی بینی / بهترین جراح بینی استخوانی تهران + نمونه کار و فیلم واقعی

بهترین جراح بینی استخوانی تهران + نمونه کار و فیلم واقعی

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران چه کسی است؟ این سوال از پر تکرارترین سوالاتی است که افرادی که دارای این فرم بینی هستند می پرسند، در واقع این سوال و یافتن پاسخ آن یکی از مهمترین گام های جراحی بینی استخوانی محسوب می شود، چرا که انتخاب پزشک متخصص، با تجربه و ماهر در این زمینه می تواند  در میزان رضایتمندی بعد از جراحی افراد بسیار موثر باشد و علاوه بر آن از بروز عوارض احتمالی حین عمل و بعد از آن نیز پیشگیری خواهد کرد. با توجه به اهمیت فرم بینی در زیبایی کلی چهره، یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی مربوط به عمل بینی می باشد، این امر سبب شده تا پزشکان زیادی در این زمینه فعالیت کنند، از این رو بسیاری از افراد در انتخاب پزشک متخصص و متبحر در این رابطه دچار سرگردانی می شوند، از این رو در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوع بهترین جراح بینی استخوانی در تهران بپردازیم، تا ضمن آگاهی از ویژگی ها، با روش انتخاب بهترین پزشک متخصص در این زمینه نیز بیشتر آشنا شوید، در ادامه نیز بهترین جراح بینی استخوانی در تهران را معرفی خواهیم کرد.

بهترین-جراح-بینی-استخوانی-تهران
بهترین-جراح-بینی-استخوانی
تماس-با-دکتر-نادری

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

شاید برای شما سوال باشد که چرا برای اینکه بخواهم بینی استخوانی خود را عمل کنم باید به دنبال بهترین جراح بینی استخوانی در تهران باشم؟ در پاسخ باید بگوییم جراحی بینی به دلیل حساسیت و ظرافت بالایی که دارد و به این علت که شامل تغییراتی روی ساختار بینی است، باید توسط جراحی با تجربه و حاذق که تجربه کافی در زمینه جراحی بینی استخوانی را داشته باشد، انجام گردد. در صورت عدم مراجعه به بهترین جراح بینی استخوانی، ممکن است خطرات و مشکلات جبران ناپذیری برای شما ایجاد شود و نتیجه مورد انتظار را از جراحی نگیرید. به همین دلیل انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

ویژگی های بهترین جراح بینی استخوانی

برای انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران باید با ویژگی های آن بیشتر آشنا شویم، از این رو در این بخش به چند نکته مهم در این مورد اشاره خواهیم کرد، از جمله ویژگی های بهترین جراح بینی استخوانی در تهران عبارتند از:

 • باید به سوابق علمی و تخصص وی اشاره کرد، از این رو توصیه می کنیم در ابتدای تحقیقات خود حتما مدارک علمی و تخصصی پزشکان مورد نظر را به دقت بررسی نمایید.
 •  از طرفی نکته دیگر که در کنار سوابق علمی بسیار حائز اهمیت است میزان مهارت و تجربه جراح زیبایی می باشد، از دیگر ویژگی هایی که می توانیم نام ببریم، این است که باید به اخلاق پزشکی پایبند باشد و اولویت وی سلامت و رضایت مراجعین باشد و نه منافع شخصی و مالی.
 • بهترین جراح بینی استخوانی در تهران باید به بهترین امکانات و تجهیزات مجهز باشد، علاوه بر آن باید صبور باشد تا بتواند سوالات و ابهامات مراجعین را به درستی پاسخگو باشد و ترس و استرس آن ها را کاهش دهد، علاوه بر این بهترین جراح بینی استخوانی در تهران باید در جلسات مشاوره ای که قبل از عمل برگزار می گردد تمام مراقبت های لازم برای عمل را برای افراد بیان نماید.
 • بهترین جراح بینی استخوانی باید برای بیمار وقت بگذارد و مشکلات بینی او را با حوصله و دقت بررسی نماید. در جلسه مشاوره، از خواسته ها و انتظارات بیمار سوال کند و مشاوره های لازم و توصیه هایی که قبل و بعد از عمل لازم است به او ارائه دهد.
 • جراح بینی استخوانی خوب باید با معیارهای زیبایی شناختی چهره آشنا باشد. این موضوع بسیار با اهمیت است، زیرا بینی در مرکز صورت قرار دارد و جراحی بینی باید به نحوی باشد که باعث تناسب لب و بینی گردد.
 • به روز بودن جراح بسیار با اهمیت است. بهترین جراح بینی استخوانی باید با تکنیک های نوین جراحی بینی و ابزارهای پزشکی آشنایی داشته باشد.
 • تخصص و مهارت کافی در زمینه انواع جراحی های بینی از جمله جراحی بینی استخوانی را داشته باشد.
 • میزان رضایت بیمارانی که نزد او جراحی کرده اند، در حد بالایی باشد.

چرا دکتر داریوش نادری؟

دکتر داریوش نادری سابقه بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه جراحی های پلاستیک و زیبایی از جمله جراحی بینی را دارند. ایشان میزان بالای رضایت بیماران از نیتجه جراحی بینی را دارا می باشند. دکتر نادری در سال ۱۳۶۹ از دانشکده پزشکی شیراز به عنوان پزشک عمومی فارغ التحصیل گردیده است. در سال ۱۳۷۱ رزیدنتی جراحی عمومی را در دانشگاه تهران شروع و در سال ۱۳۷۵ به عنوان جراح عمومی فارغ التحصیل شده است و در سال ۱۳۸۰ دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در بیمارستان امام خمینی تهران آغاز و در سال ۱۳۸۳ با کسب رتبه اول در امتحان فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی فعالیت خود را آغاز نموده است.

بهترین-جراح-بینی-استخوانی-در-تهران

بیشتر بخوانید: لیپوماتیک چیست؟

در ادامه می توانید توضیحات دکتر داریوش نادری فوق تخصص جراحی پلاستیک را درباره جراحی بینی استخوانی مشاهده کنید:

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی

در بخش قبل با ویژگی های کلی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران آشنا شدیم، اما شاید این سوال مطرح شود که چگونه به این اطلاعات دست یابیم و در واقع بر اساس چه مدارکی می توانیم این معیارها را ارزیابی کنیم، بدین منظور می توانید سایت های جراحان زیبایی مختلف را بررسی کنید و سوابق علمی و تخصصی پزشکان را ارزیابی نمایید.

علاوه بر آن برای آگاهی از نتایج کارهای آن ها، می توانید نمونه کارهای آن ها را مشاهده نمایید، همچنین یادآور می شویم از تجربه افرادی که قبلا تحت این عمل قرار گرفته اند نیز غافل نشوید، بعد از این که چند پزشک را در این مرحله انتخاب نمودید، توصیه می کنیم حتما به صورت حضوری نیز به آن ها مراجعه نمایید و با مراجعین قبلی آن ها مشورت نمایید و میزان رضایتمندی آن ها را ارزیابی نمایید تا بتوانید بهترین تصمیمات را اتخاذ نمایید.

بیشتر بخوانید: جراحی بینی گوشتی

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران کیست؟

با جستجوی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران با جراحان مختلفی رو به رو خواهید شد که آقای دکتر داریوش نادری یکی از جراحان بینی با تجربه و حاذق می باشند. در رابطه با مدارک علمی ایشان باید یادآور شویم که دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و لیزر هستند.

لازم به ذکر است دکتر داریوش نادری عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و غرب آسیا و عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی ISAPS نیز می باشند، علاوه بر سوابق علمی، ایشان دارای تجربه و مهارت کافی نیز در این رابطه هستند و سال هاست که در زمینه ارائه انواع خدمات زیبایی و از جمله عمل بینی و صورت مشغول به فعالیت هستند، برای بررسی نمونه کارهای ایشان و اطمینان از انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران می توانید به نمونه کارهای ایشان مراجعه نمایید.

هزینه مراجعه به بهترین جراح بینی استخوانی

از دیگر پارامترهای موثر در انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران، توجه به هزینه عمل می باشد، اگر چه این پارامتر نباید تنها معیار انتخاب باشد، اما باید در کنار سایر موارد اشاره شده در بالا به این مورد نیز توجه داشته باشید، چرا که برخی از جراحان قیمت های بیشتر از حد متعارف را دریافت می کنند و از طرفی نیز برخی از جراحان نیز برای جذب مشتری بیشتر قیمت های پایینی را ممکن است اعلام نمایند، از این رو حتما لازم است علاوه بر توجه به سوابق علمی و تجربی پزشک جراح، به مباحث مالی این موضوع نیز توجه داشته باشید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری را در این زمینه داشته باشید.

کلام آخر

در این مقاله به توضیحاتی درباره بهترین جراح بینی استخوانی در تهران پرداختیم و شما را با ویژگی ها، نحوه انتخاب و اهمیت آن آشنا کردیم. لازم است قبل از اقدام به انتخاب جراح با دقت به این نکاتی که به شما ارائه دادیم توجه نمایید تا جراح با تجربه و حاذق انتخاب نمایید و بتوانید نتیجه خوبی از عمل بگیرید.

دکتر داریوش نادری

دکتر داریوش نادری

دکتر داریوش نادری متولد ۱۳۴۴ بعد از اتمام دوران تحصیل در مقاطع راهنمایی و دبیرستان (دبیرستان البرز) در سال ۱۳۶۲ وارد دانشکده پزشکی شیراز و در سال ۱۳۶۹ از این دانشگاه به عنوان پزشک عمومی فارغ التحصیل گردیده است . در سال ۱۳۷۱ رزیدنتی جراحی عمومی را در دانشگاه تهران شروع و در سال 1375 به عنوان جراح عمومی فارغ التحصیل شده است و در سال ۱۳۸۰ دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در بیمارستان امام خمینی تهران آغاز و در سال ۱۳۸۳ با کسب رتبه اول در امتحان فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی فعالیت خود را آغاز نموده است.

برچسب ها:
مقالات مرتبط

هزینه ماموپلاستی در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

اطلاع از هزینه ماموپلاستی امروزه یکی از دغدغه های مهم خانم هایی است که قصد دارند سینه های خود را از طریق عمل ماموپلاستی کوچک کنند. آیا می دانید چرا جراحان برای قیمت ابدومینوپلاستی نرخ های متفاوتی اعلام می کنند؟ باید به شما بگوییم که هزینه ماموپلاستی ممکن است بسته به...

جراحی قوز بینی روشی تضمینی برای داشتن یک بینی بی نقص

جراحی قوز بینی روشی تضمینی برای داشتن یک بینی بی نقص

جراحی قوز بینی، یکی از اقدامات مهم در جهت برطرف کردن ناهنجاری یا برجستگی استخوان بینی است. قوز بینی اغلب در بینی های استخوانی مشاهده می شود. با جراحی قوز بینی می توان ایرادات استخوان بینی را برطرف کرد و به ظاهر دلخواه مورد نظر دست یافت. اگر قصد دارید جراحی قوز بینی...

هزینه جراحی پلک در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

هزینه جراحی پلک در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

هزینه جراحی پلک یا همان بلفاروپلاستی به فاکتور های مختلفی بستگی دارد. اگر دچار افتادگی و پف پلک هستید و می خواهید با کمک جراحی پلک، مشکل خود را رفع نمایید، قطعا مهم ترین دغدغه شما هزینه عمل پلک خواهد بود. تمامی کسانی که قصد دارند این جراحی را انجام دهند، به مشاوره...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۲ دیدگاه ها
 1. سلام و احترام خدمت داکتر صاحب
  احمدولی استم از افغانستان
  ۳۳ سال ام است
  میخایم گلو ام را عمل کنم و بینی ام استخوان اش هم کج است میخایم عمل کنم
  میشه در قسمت هزینه اش برایم بگوید
  و چه وقت موقع مساعد است که عمل صورت بگیرد وقت مناسب به نشر شما

  پاسخ
  • سلام لطفا برای رزرو نوبت با شماره های ۰۲۱۲۲۷۹۲۴۵۸ و ۰۲۱۲۲۷۹۲۴۳۹ تماس بگیرید.

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *