مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
دکتر داریوش نادری / لیپوماتیک / هزینه لیپوماتیک در سال ۱۴۰۲

هزینه لیپوماتیک در سال ۱۴۰۲

امروزه با توجه به آن که روزبه‌روز سبک زندگی افراد در حال تغییر می‌باشد، عوامل بسیاری نیز به وجود آمده است که سبب بروز اضافه وزن می‌شود. همان طور که می‌دانیم چاقی می‌تواند یکی از اصلی‌ترین دلایلی باشد که افراد به بیماری‌هایی اعم از بیماری قلبی و عروقی، فشار خون و… مبتلا شوند. پزشکان روش‌های بسیار متعددی برای رسیدن به اندام ایده آل به متقاضیان خود پیشنهاد داده‌اند، این روش‌ها به صورت کلی به دو دسته تهاجمی و غیر تهاجمی تقسیم بندی شده‌اند. روش‌هایی که غیر تهاجمی هستند ماندگاری کمتری نسبت به روش تهاجمی دارند و نتیجه آن در دراز مدت خود را نشان می‌دهد. این ویژگی‌ها باعث شده است که این روش محبوبیت خود را به مرور زمان از دست بدهد. این در حالی است که روش‌های تهاجمی نتیجه سریع‌تری به دنبال خواهند داشت و نتیجه به دست آمده با توجه به خواسته متقاضی خواهد بود. شاید برای شما سوال پیش بیاید که هزینه لیپوماتیک در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ چه عواملی در تعیین هزینه لیپوماتیک تاثیر دارند؟

در این مقاله به طور کامل به این موضوع می پردازیم و اطلاعات کاملی در اختیار شما قرار می دهیم. در ادامه با ما همراه باشید…

در ابتدا ویدئوهای جراحی لیپوماتیک که توسط دکتر داریوش نادری فوق تخصص جراحی پلاستیک انجام شده است را مشاهده نمایید:

چه عواملی در تعیین هزینه لیپوماتیک تأثیر دارند؟

هزینه لیپوماتیک که شما باید پرداخت کنید به عوامل مختلفی اعم از تخصص پزشک، هزینه بیمارستان یا کلینیک، تعداد و نواحی موردنظر برای انجام عمل لیپوماتیک، حجم توده چربی و تعداد جلسات بستگی خواهد داشت. به این نکته توجه داشته باشید در صورتی که این عمل جراحی در کنار روش‌های اعم از تزریق چربی به صورت، لیفت پوست، جراح پلاستیک و… همراه باشد هزینه لیپوماتیک نیز دو چندان خواهد شد. دکتر داریوش نادری سعی بر این دارد که هزینه‌هایی که شما در این راه باید پرداخت کنید را به کمترین میزان خود برساند. همان طور که در بالاتر نیز به این موضوع اشاره کردیم، هزینه لیپوماتیک به عوامل مختلفی بستگی دارد و تعیین آن به صورت تئوری کار آسانی نخواهد بود. در ادامه با دکتر داریوش نادری عوامل مختلفی که بر روی هزینه نهایی عمل جراحی تأثیر گذار هستند را برای شما بیان کرده‌ایم:

تجهیزات اتاق عمل

کیفیتی که تجهیزات اتاق عمل دارد بدون شک بر روی هزینه نهایی عمل جراحی تأثیر خواهد گذاشت. این نکته که مرکز جراحی و یا بیمارستانی که شما قصد انجام عمل لیپوماتیک را دارید به چه دستگاه‌ها و تجهیزاتی مجهز است و کیفیت آن‌ها چگونه است از اهمیت بالایی برخوردار شده است. این دستگاه‌ها شامل تمامی دستگاه‌های حین و بعد از عمل جراحی می‌باشد. برای تحقق این امر لازم است تا به بهترین جراح لیپوماتیک مراجعه کنید.

محل انجام عمل

این که عمل جراحی شما در چه شهری انجام شود نیز بر روی هزینه لیپوماتیک تأثیر خواهد گذاشت. به این نکته توجه داشته باشید حتی منطقه‌ای که مرکز جراحی در آن قرار گرفته نیز بر روی هزینه نهایی تأثیر می‌گذارد.

مهارت جراح

اصلی‌ترین پارامتری که بر روی هزینه‌های عمل جراحی تأثیر می‌گذارد، تخصص و مهارت جراح می‌باشد. دلیل اصلی اهمیت ویژه این بخش نیز داشتن نقش مستقیم جراح با نتیجه عمل است. متخصصینی که از تخصص بسیار بالایی برخوردار هستند بدون شک از کادر درمانی مجرب نیز استفاده می‌کنند.

مقدار و حجم چربی موضعی

هزینه لیپوماتیک بر اساس مقدار چربی‌هایی که تجمع پیدا کرده‌اند تعیین خواهد شد. هر چه وزن متقاضی بالاتر باشد و حجم چربی‌های وی بیشتر باشد، وسعت جراحی نیز افزایش پیدا می‌کند و در نتیجه این عمل هزینه نهایی افزایش پیدا می‌کند. برای مثال هزینه لیپوماتیک ران با هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو متفاوت می باشد.

  • هزینه دارو و هزینه‌های جانبی

در حین انجام این عمل زیبایی، داروهای مختلفی برای متقاضی تجویز خواهد شد که این هزینه‌ها باعث افزایش هزینه نهایی می‌شود.

هزینه-لیپوماتیک-در-سال-1402

قیمت جراحی لیپوماتیک برای اندام‌های مختلف بدن

اندامی که متقاضی قصد انجام عمل جراحی بر روی آن را دارید بر روی هزینه نهایی بسیار تأثیر خواهد گذاشت. اندام‌های مختلف بدن به مقدارهای متفاوتی دچار افزایش حجم می‌شوند که با یکدیگر متفاوت هستند. به این نکته توجه داشته باشید مقدار چربی تجمع یافته و ظرافت عمل بر روی هزینه لیپوماتیک تأثیر خواهد گذاشت. در ادامه هزینه هر یک از اندام‌ها را به صورت جداگانه برای شما بیان کرده‌ایم:

قیمت جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو

بسیاری از متقاضیان این عمل جراحی به دنبال عمل کردن شکم و پهلوهای خود هستند. این دو قسمت در بدن، از جمله قسمت‌هایی هستند که زودتر از دیگر اندام‌ها دچار چاقی می‌شوند. عوامل بسیار متعددی وجود دارد که قیمت این عمل را تغییر دهد.

هزینه عمل جراحی لیپوماتیک پهلوها

در برخی از موارد شاهد این امر هستیم که متقاضی تنها در قسمت پهلوی خود دچار چاقی شده است و قسمت شکم وی نیازی به انجام عمل ندارد. در این شرایط هزینه کمتر محاسبه می‌شود. لازم به ذکر است هزینه عمل این بخش از بدن با توجه به میزان چربی‌هایی که جمع شده‌اند محاسبه می‌شود. یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های عمل جراحی لیپوماتیک می‌توان به هزینه‌های کمتر آن در برابر روش‌های دیگر مانند لیپوساکشن اشاره کرد. اصلی‌ترین دلیلی که هزینه این عمل کمتر از دیگر روش‌های لاغری می‌باشد، این است که متخصص دیگر برای خارج کردن چربی‌ها نیازی به فشار وارد کردن نخواهد بود. به زبان ساده‌تر جراح در حین انجام این عمل این بخش از بدن نسبت به دیگر اعضا انرژی بسیار کمتری را مصرف می‌کند.

بیشتر بخوانید: مراقبت های بعد از لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک بازو

در ناحیه بازوها، به دلایل مختلفی اعم از تحرک کم، افزایش سن و یا اضافه وزن چربی‌های بسیاری تجمع پیدا خواهند کرد. در بسیاری از موارد شاهد این هستیم که پوست بازو می‌تواند آویزان و یا شل شود که این امر به متقاضی احساس ناخوشایندی را ایجاد می‌کند. هزینه لیپوماتیک بازو بعد از انجام معاینه توسط دکتر داریوش نادری به متقاضی اعلام خواهد شد.

هزینه لیپوماتیک باسن

چربی‌هایی که در ناحیه باسن تجمع پیدا می‌کنند دارای مقاومت و سختی بسیار بالاتری نسبت به دیگر بخش‌های بدن هستند. این امر باعث می‌شود که کار جراح سخت‌تر شود. هزینه لیپوماتیک باسن به معیارهای مختلفی بستگی دارد. هر چه مهارت جراح شما و تجهیزات محل جراحی بهتر باشد قیمت نهایی نیز افزایش خواهد داشت. لازم به ذکر است افرادی که قصد انجام این عمل زیبایی را دارند بهتر است بدانند که این عمل در خدمات بیمه قرار نگرفته است. در صورتی که علاوه بر باسن این عمل در ناحیه‌های دیگر نیز صورت گیرد هزینه عمل افزایش خواهد داشت.

دکتر داریوش نادری

دکتر داریوش نادری

دکتر داریوش نادری متولد ۱۳۴۴ بعد از اتمام دوران تحصیل در مقاطع راهنمایی و دبیرستان (دبیرستان البرز) در سال ۱۳۶۲ وارد دانشکده پزشکی شیراز و در سال ۱۳۶۹ از این دانشگاه به عنوان پزشک عمومی فارغ التحصیل گردیده است . در سال ۱۳۷۱ رزیدنتی جراحی عمومی را در دانشگاه تهران شروع و در سال 1375 به عنوان جراح عمومی فارغ التحصیل شده است و در سال ۱۳۸۰ دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در بیمارستان امام خمینی تهران آغاز و در سال ۱۳۸۳ با کسب رتبه اول در امتحان فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی فعالیت خود را آغاز نموده است.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
ورم شکم بعد از لیپوماتیک

ورم شکم بعد از لیپوماتیک

ورم شکم بعد از لیپوماتیک نگران کننده است؟ این سوال دغدغه بسیاری از افرادی است که عمل لیپوماتیک انجام داده اند یا قصد جراحی را دارند. امروزه به دلیل زایمان، مصرف داروهای چاق کننده و... افراد زیادی دچار اضافه وزن می شود که اغلب به دنبال کاهش وزن خود و از بین بردن چربی...

علت سفت شدن شکم بعد از لیپوماتیک

علت سفت شدن شکم بعد از لیپوماتیک

عمل زیبایی لیپوماتیک، عملی است که با هدف حذف سلول های چربی اضافه در قسمت شکم یا دیگر قسمت‌ های بدن مانند دست ها، پا ها، پشت و باسن انجام می شود. انجام این عمل پیکرتراشی برای همه ی افراد دارای سلول های چربی اضافی توصیه نمی شود. بهترین افراد برای انجام این عمل، افرادی...

ماساژ بعد از عمل لیپوماتیک چگونه باید انجام شود؟

ماساژ بعد از عمل لیپوماتیک چگونه باید انجام شود؟

لیپوماتیک یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که از آن برای تناسب اندام استفاده می شود. نام دیگر لیپوماتیک پیکرتراشی می باشد که امروزه در بین مردم محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است، چون یکی از ساده ترین راه ها برای از بین بردن چربی های مزاحم و رسیدن به اندامی مناسب...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *