دکتر داریوش نادری / جراحی سینه / هزینه جراحی پروتز سینه
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

هزینه جراحی پروتز سینه

قطعا تا به حال با تماشای فیلم به اندام بازیگران آن هم بازیگران هالیوودی غبطه خورده اید. کمر باریک، آناتومی کمانه با چاشنی بلند قامتی از انسان احسن الخالقی می سازد که تصور آن هم لذت بخش خواهد بود. این توصیفات تنها زائیده ذهن خلاق نیست، این ها عین واقعیت است. بهتر است از رویایتان بیدار شوید و آرزویتان را زندگی کنید.

از جمله عضوی که در زیبا به نظر رسیدن اندام تاثیر شگرف دارد سینه ها هستند. قطعا می دانید که انتخاب یک پیراهن زیبا تنها ابتدای زیبایی است، این زیبایی باید بر تن شما بنشیند و این امر در گرو داشتن اندامی منحصر به فرد است.

جراحی زیبایی پستان از جمله جراحی های زیبایی است که بسیار مورد توجه و مطلوب نظر بانوان است. اما عواملی از جمله هزینه جراحی زیبایی سینه، ترس از عوارض بعد از جراحی، امکان بارداری پس از جراحی زیبایی زنان و صد ها علت دیگر هراس آور موجب شده بانوان برای انجام این جراحی ترید داشته باشند.

ما در این مقاله با تشریح عوامل موثر بر هزینه جراحی به طور خاص و همچنین بررسی دیگر عوامل تردید زا در انتخاب جراحی پستان می پردازیم. اگر قصد دارید به این رویا جامه عمل بپوشانید خواننده این مقاله باشید:

جراحی پروتز سینه چیست؟

پروتز سینه همانطور که در بالا بیان شد از جمله جراحی های محبوب در بین بانوان است. لذا انتخاب آن برای هر بانویی وسوسه بر انگیز است. المان های متفاوتی می تواند در میزان هزینه جراحی زیبایی پستان تاثیر گذار باشد، که در ادامه به آن می پردازیم:

تعریفی از پروتز سینه

روند جراحی پروتز سینه

انتخاب نوع پروتز سینه

پرووتز سینه دارای انواع مختلف بوده که بنابر آناتومی، میزان ظرفیت و بافت سینه برای پذیرش پروتز، انتخاب آن تحت الشعاع قرار می گیرد، لذا مراجعان برای این جراحی می بایست ابتدا با بهترین جراح سینه مشورت کرده تا بتوانند مناسب ترین انتخاب را داشته باشند. اما انواع پروتز سینه کدام است؟

از لحاظ ظاهر می توان پروتز سینه را در در دو نوع پروتز سینه اشکی و پروتز سینه گرد تقسیم بندی کرد.

پروترز سینه اشکی به که به قطره اشکی نیز شهرت دارد، برای افرادی متناسب است که خواستار ایجاد نمای طبیعی از جراحی زیبایی سینه هستند. به علاوه بانوانی که بافت سینه کمی دارند، این نوع پروتز سینه می تواند ظاهر طبیعی تری به سینه های آن ها بخشد.

پروتز سینه گرد برای افرادی پیشنهاد می شود که خواستار بزرگ به نظر رسیدن سینه هستند این افراد می توانند از مزیت به وجود آمدن بافت نرم سینه در این جراحی بهره مند شوند.

پروتز سینه پاره شدن

پاره شدن پروتز سینه

پروتز سینه از لحاظ مواد تشکیل دهنده

پروتز سینه حاوی مواد آب نمکی ( ویژگی ها: شکل ظاهری گرد، قدری سفت  تر از پروتز سیلیکونی، ایجاد برش کمتر، هزینه مقرون به صرفه تر، قابلیت جذب شدن در صورت پارگی)

پروتز سینه سیلیکونی ( ویژگی ها: طبیعی بودن این نوع پروتز، حداقل سن استفاده از این نوع پروتز 22 سال، چین خوردگی کمتر، عوارض کمتر)

متقاضی پروتز سینه باید توجه داشته باشند انتخاب هر یک از انواع پروتز سینه که به آن اشاره شد می تواند در میزان هزینه این جراحی زیبایی تاثیر گذار باشد.

نوع برش درجراحی زیبایی سینه

میزان و ناحیه برش سینه جهت جایگذاری پروتز سینه از جمله فاکتور هایی است که در میزان هزینه نهایی این جراحی نقش خواهد داشت. در ادامه به بررسی انواع برش در این جراحی خواهیم پرداخت:

برش های ایجاد شده در جراحی زیبایی پستان عبارت اند از:

  • برش هاله ای
  • برش در ناحیه زیر بغل
  • برش در ناحیه چین زیر سینه

هر یک از این نواحی برش با توجه به نوع سینه میزان افتادگی و انتظار مراجعه از جراحی سینه انتخاب خواهد شد. بانوانی که قصد بارداری بعد از جراحی زیبایی سینه دارند باید توجه داشته باشند قبل از انتخاب هر یک از این روش ها باید درباره امکان شیردهی پس جراحی سینه با جراح پروتز سینه خود مشورت کنند. چراکه ناحیه جایگذاری در افرادی که قصد بارداری دارند با افرادی که این تصمیم را ندارند متفاوت خواهد بود. برای آگاهی از امکان شیردهی پس از جراحی زیبایی پروتز سینه می توانید به این مقاله مراجعه کنید.

انتخاب جراح پروتز سینه

از جمله المان های بسیار تاثیر گذار در هزینه جراحی زیبایی پستان انتخاب بهترین جراح پلاستیک و یا بهترین جراح پروتز سینه است. این فاکتور به عنوان مهمترین و موثرین عامل در هزینه جراحی محسوب می شود. فارغ از نوع جراحی در تمامی جراحی ها که در کشور صورت می گیرد اینکه کدام پزشک و با کدام تخصص جراحی انجام دهد، هزینه های جراحی ها را با نوسانات مواجه خواهد کرد. لذا از پایه ای ترین کاری که متقاضیان جراحی پستان باید انجام دهند انتخاب همراه با تحقیق درباره بهترین جراح پلاستیک است.

این جراحی به دلیل عوارض احتمالی، ممکن است موجب نارضایتی بانوان شود، مضاف بر اینکه سینه ها اندام هایی هستند که به طرز چشمگیری بر زیبایی اندام تاثیر گذارند، بنابراین یافتن جراح خوب می تواند بانوان را بیش از پیش به المان های زیبایی ذهنی خود نزدیک کند.

سوالات متداول در مورد جراحی پروتز سینه

آیا امکان سولاریوم بعد از جراحی پستان وجود دارد؟

دو نکته در این باره وجود دارد، اولین نکته امکان سیاه شدن جای اسکار بعد از جراحی سینه توسط سولاریوم است، بنابراین توصیه می شود بعد از این جراحی به مدت 1 سال از استفاده از سولاریوم خودداری کنید. نکته دوم خاصیت پروتز سینه در نگه داشتن گرماست، لذا افرای که از سولاریوم استفاده می کنند گاها با نرم شدن آن مواجه خواهند شد، در این مورد نیز اجتناب 6 تا 1 ساله از سولاریم ضروری است.

 

 

آیا امکان ابتلا به سرطان بعد از پروتز سینه وجود دارد؟

این سوال متداول در متقاضیان جراحی سینه موجب شده به چالش اصلی این جراحی تبدیل شود. در این خصوص باید بیان کنیم که تا کنون گزارشی مبنی بر ابتلا به سرطان توسط جراحی پروتز سینه یافت نشده است. اما این نکته وجود دارد که با وجود پروتز درون سینه امکان آزمایشات ماموگرافی دشوار شده و متخصصین نمی توانند در زمان مراجعه به راحتی بافت سینه را مورد رصد قرار دهند. اما می شود این توصیه را به مراجعین کرد که اگر سابقه خانودگی مبنی بر ابتلا به سرطان سینه دارند از انجام این جراحی پرهیز کنند.

 

 

آیا امکان شیردهی بعد از پروتز سینه وجود دارد؟

بانوان توجه داشته باشند که با جراحی پروتز سینه بافتی از سینه  حذف نخواهد شد که نتیجه آن ناتوانی در شیر دهی باشد. پروتز سینه چه در زیر عضله قرار گیرد چه روی آن امکان شیردهی را حفظ خواهد کرد. اما درصورتی که ناحیه برش هاله نوک سینه باشد امکان قطع شدن چند مجرای شیردهی وجود دارد که این مورد نیز مانع شیردهی نشده و تنها میزان خارج شدن شیر را کمی کمتر می کند.

 

آیا پرواز هوایی بعد از انجام جراحی پروتز سینه خطرناک خواهد بود؟

برای این که احتیاط شرط عقل است و با توجه به توصیه های پزشکی بعد از اتمام جراحی بهتر است مدت زمانی حدود ۲ هفته صبر کرد و از سفر کردن با هواپیما پرهیز کرد این گونه می توانید دوران نقاهت بعد از جراحی را به خوبی پشت سر بگذارید.

 

هزینه جراحی پروتز سینه

معمولا قیمت این عمل جراحی را با توجه به فاکتور های دیگری که در این برآورد هزینه ها تاثیر گذار هستند می سنجند و در چنین شرایط نا به سامان اقتصادی نمی توان به طوری دقیق قیمت های این نوع جراحی مطرح کرد. اما عوامل مهم در محاسبه هزینه جراحی پروتز سینه شامل موارد زیر می شود:

  • هزینه دستمزد جراح که با توجه به میزان تخصص – تجربه- مهارت و شهرتی که دارد در نظر گرفته می شوند.
  • نوع برندی که برای خریداری پروتز سینه انتخاب می کنید
  • نوع شکل پروتز کارگذاشته شده در سینه ها
  • تعداد جلسات مراجعه به پزشک برای دریافت مشاوره و بعد چکاپ های برای بررسی و ارزیابی سلامت سینه ها
  • نوع بیمارستان محل جراحی
  • مدت زمان اقامت در بیمارستان

در آخر این که

عمل پروتز سینه می تواند تاثبر به سزایی بر جذابیت و زیبایی اندام شما بگذارد پس اگر دچار افتادگی و شلی سینه هستید از انجام چنین عملی غافل نشوید البته باید از بهترین جراح پروتز سینه کمک بگیرید تا به طور چشم گیری از بروز عوارضی از این جراحی جلوگیری شود.

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر داریوش نادری

دکتر داریوش نادری

دکتر داریوش نادری متولد ۱۳۴۴ بعد از اتمام دوران تحصیل در مقاطع راهنمایی و دبیرستان (دبیرستان البرز) در سال ۱۳۶۲ وارد دانشکده پزشکی شیراز و در سال ۱۳۶۹ از این دانشگاه به عنوان پزشک عمومی فارغ التحصیل گردیده است . در سال ۱۳۷۱ رزیدنتی جراحی عمومی را در دانشگاه تهران شروع و در سال 1375 به عنوان جراح عمومی فارغ التحصیل شده است و در سال ۱۳۸۰ دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در بیمارستان امام خمینی تهران آغاز و در سال ۱۳۸۳ با کسب رتبه اول در امتحان فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی فعالیت خود را آغاز نموده است.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
لیفت سینه

لیفت سینه

بهترین جراحی زیبایی سینه در خانم ها جراحی لیفت سینه یک عمل زیبایی است که باعث فرم دهی به سینه می گردد. سینه های زن به تدریج در طول روند پیری استحکام و جوانی خود را از دست می دهند. تغییرات شدید بدن مانند بارداری، شیردهی یا کاهش وزن نیز می تواند باعث افتادگی و بزرگ شدن...

آیا تزریق چربی برای افزایش سایز سینه مناسب است؟

آیا تزریق چربی برای افزایش سایز سینه مناسب است؟

چه راه حلی برای افزایش سایز سینه در خانم ها مناسب است؟ آیا می دانید تزریق چربی در چه نقاطی از بدن امکان پذیر است؟ در ادامه قصد داریم در مورد روش های عمل جراحی و غیر جراحی بزرگ کردن سایز پستان خانم ها یا همان جراحی که از آن تحت عنوان ماموپلاستی افزایشی نیز یاد می کنند،...

لیفت و پروتز سینه به طور همزمان

لیفت و پروتز سینه به طور همزمان

همانطور که می دانید زیبایی و جذابیت در اندام برای خانم ها بسیار مهم است، در همین راستا سینه های خوش فرم و متناسب با اندام یک اصل تاثیر گذار در این جذابیت است، به همین خاطر بسیاری از خانم ها برای دوچندان کردن سینه های شان از انواع روش های جراحی و غیر جراحی کمک می گیرند...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *