دکتر داریوش نادری / جراحی بینی / بهترین جراح ترمیم بینی در تهران
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

بهترین جراح ترمیم بینی در تهران

عمل جراحی بینی یکی از جراحی های زیبایی پرطرفدار در جهان بالخص در ایران محسوب می شود این حجم از استقبال بالای از این نوع عمل به حدی است که رتبه نخست جراحی های بینی متعلق به کشور ما است. در بین افرادی هم دست به انجام عمل جراحی بینی هستند کسانی که باز هم درگیر احساسات نارضایتی می شوند و علاوه بر آن نیاز به جراحی بینی مجدد دارند که با مشورت و بررسی های انجام شده توسط بهترین جراح ترمیم بینی در تهران، می توانید به عمل ترمیمی بینی اقدام کنید. در ادامه این مقاله در مورد چیستی و چگونگی عمل جراحی بینی می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید:

بهترین جراح ترمیم بینی در تهران

در مورد عمل بینی ثانویه بیشتر بدانید

 

جراحی بینی ترمیمی چیست؟

عمل ترمیمی بینی یا همان جراحی ثانویه بسیاری از نقائص و ایرادات پیش آمده در جراحی اولیه را برطرف می کنند. این عمل زمانی انجام می شود که فرد از نتایج نهایی جراحی اولیه خود ناراضی بوده و بعد از گذشت مدت زمانی مشخص طوری که عوارض و آثار جراحی قبلی از بین رفته باشد. معمولاٌ علاوه بر نرسیدن به نتایج نامطلوب، بر اثر ضربه یا صانحه ای بینی تازه عمل شده دچار نقص می شود که تنها می توان از طریق عمل ترمیمی بینی آن را اصلاح کرد.

نمونه عمل ترمیمی بینی در خانم

نمونه عمل ترمیمی بینی در خانم که دکتر داریوش نادری با دقت و مهارت بالا انجام داده است.

جراحی بینی ترمیمی چگونه انجام می شود؟

بدیهی است که این نوع عمل جراحی با ریسک بالاتری همراه است و معمولاٌ تحت بیهوشی عمومی، به منظور رسیدن به اهداف و نتایج دلخواه صورت می گیرد. البته که این امکان وجود دارد با مسئولیت بیمار جراحی را به با روش بی حسی موضعی انجام شود.

بسیاری از متخصصین و جراحان پلاستیک نطر بر این دارند که این عمل حتما تحت بیهوشی عمومی انجام شود تا تغییرات لحاظ شده راحت تر اعمال شود. سپس در ادامه جراح با استفاده از ابزار و تکنیک های مخصوص خود در طی چندین ساعت عمل را به اتمام رسانده و بعد نتایج مطلوبی برای بیمار حاصل می شود.

زمان مناسب برای ترمیم بینی

کسانی که حدود 1 سال از زمان جراحی اولیه خود گذشته باشد می توانند کاندیدای مناسبی برای عمل باشند، باز هم افرادی که قصد انجام چنین عملی را دارند باید از سلامت جسمی و روانی کاملی برخوردار باشند تا بتوانند در لیست عمل قرار بگیرید. این نوع عمل با توجه به نتایج باقی مانده از جراحی اولیه و بررسی های انجام خواهد شد.

آمادگی های لازم برای قبل جراحی ترمیمی بینی

 • همانند همان جراحی اولیه بینی که با هدف زیبایی انجام می شود باید تصویر برداری های لازمه پیش از عمل انجام شود تا جراحی ثانویه را به درستی پیش رود.
 • در صورتی که برای جراحی ترمیمی بینی به یک جراح دیگری مراجعه کرده اید و از عمل اولیه شما با خیر نیست باید تمامی شرایط و سوابق پزشکی خود را در اختیار این جراح نیز قرار دهید همینطور علاوه بر آن عکس های قبل از عمل اولیه بینی خود به همراه داشته باشید.
 • اگر در عمل ثانویه بینی به بیهوشی نیاز داشته باشید باید تمامی آزمایشات روتین قبل از عمل را انجام داده و نتایج آن را به همراه داشته باشید. لازم به ذکر است: برای انجام آزمایشات روتین پیش از عمل باید ناشتا باشید بدین معناست که باید از 8-12 ساعت قبل از عمل چیزی میل نکنید.

در انتخاب بهترین جراح ترمیم بینی در تهران دقت کنید

همه ما برای اینکه به نتیجه ای مطلوب از جراحی های زیبایی خود برسیم معمولاٌ به دنبال بهترین جراح بینی هستیم این گونه می شود که حتی گاهی اوقات به دغدغه بسیار بزرگ بدل می شود.

به خصوص برای آن دسته از کسانی که تجربه یک عمل بینی را در گذشته داشته اند و حال آن که بنا به دلایل و آسیب های که برای ایشان ایجاد می شود برای عمل ترمیمی بینی اقدام می کنند. بسیار هم به جا و درست است چرا که عمل بینی ثانویه یک جراحی مهم محسوب می شود پس با رعایت موارد زیر فرم بهتری از بینی داشته باشید.

یکی از پارامتر های که می تواند شما را در این امر یاری نماید اطلاعات کافی در مورد نوع عمل جراحی است به عنوان مثال شما با مطالعه مقالاتی از این دست سطح دانش پزشکی خود را بالا می برید. سپس زمانی به می خواهید اقداات لازم را انجام دهید لازم است که تعدادی از نمونه کار های پزشک که معمولاٌ حاوی تصاویری از قبل و بعد از چهره افراد کاندیدای این عمل است که می تواند شما را به نقطه روشنی برساند یا این که با توجه به جزئیات تصاویر به میزان مهارت پزشک، نوع روش انتخابی در عمل جراحی و حتی تجربه وی پی برد.

مراقبت های که بعد از جراحی ترمیمی بینی ضرورت دارند

بهتر است بدانید مراقبت های بعد از عمل بینی به عنوان یکی از مولفه های اساسی در بالا بردن شانس موفقیت امیز بودن عمل شناخته شده است. پس تمامی نکات مذکور را به طور جدی رعایت کنید.

 • برای کاهش درد و التهاب در ناحیه بینی و گلو مایعات گرم مصرف کنید.
 • جهت جلوگیری از افزایش آلودگی های برای تمیز کردن بینی از خونآبه های اضافی از گاز استریل استفاده کنید.
 • با دهان باز عطسه کنید تا بینی تحت فشار قرار نگیرد.
 • از خم شدن و فریاد زدن ها خودداری کنید.
 • مصرف میوه و کمپوت و آب میوه های بعد از اتمام جراحی بلامانع است.
 • بعد از عمل تا مدت زمانی کوتاهی از مسواک های نرم برای تمیز کردن دندان ها کمک بگیرید.
 • در هنگام خندیدن مواظب باشید فشاری به بینی وارد نشود.
 • تا چند روز بعد از جراحی به پشت بخوابید.
 • برای تمیز کردن داخل بینی از سرم های شستشو دهنده کمک بگیرید.
 • تا یک ماه بعد از جراحی از فین شدی انجام ندهید.
 • از استعمال هر گونه دخانیات و مواد مخدر تا مدت یک ماه پس از جراحی پرهیز کنید تا روند بهبودی سریع تر پیش برود.
 • از انجام هرگونه فعالیت های جسمانی سنگین و نیمه سنگین تا مدت 4 هقته اجتناب کنید. به همین منظور فعالیت های مربوط به ورزش و شنا را به بعد از بهبودی کامل موکول کنید.

نکاتی مهم درباره عمل ترمیمی بینی

 • عمل ترمیمی در بینی های گوشتی با تقویت و حمایت در ناحیه نوک بینی انجام می شود، زیرا در این نوع بینی ها به دلیل ضخامت پوست احتمال افتادگی نوک بینی وجود دارد.
 • لازم به ذکر است این نوع عمل کمی مشکل تر از سایر جراحی های بوده که تجربه کردید چرا که نمی توان نتیجه عمل را به خوبی حدس کرد و البته نهراسید چرا که با اطمینان و اعتماد کامل به جراح ترمیم بینی خروجی بهتری از شکل بینی تان کسب کنید.
 • هنگامی که تمامی آثار و نتایج جراحی اولیه برطرف شده باشد نتیجه بهتری حاصل می شود.

 

هزینه عمل ترمیمی بینی

نا گفته نماند، جراحی بینی در اکثر موارد کمی گران تر از عمل اولیه است زیرا نیاز به دقت و تلاش بیشتری است تا بتواند تغییرات بیشتری نسبت به جراحی اولیه انجام دهد. علاوه بر این موضوع، همواره جراحی ثانویه از پیچیدگی و دشواری بالایی برخوردار است. همانطور که می دانید این نوع عمل با محوریت زیبایی شناخته شد ه است و هزینه های مرتبط با آن تحت پوشش شرکت های بیمه قرار نمی گیرد.

نکته نهایی

برای جراحی ثانویه بینی از بهترین جراح پلاستیک کمک بگیرید. زیرا با انتخابی هوشمندانه، از بروز خسارات و عوارض جبران ناپذیری به سلامتی و زیبایی تان جلوگیری می شود. برای یافتن بهترن جراح ترمیمی بینی نهایت دقت و تلاش خود را به کار بگیرید. چنانچه مطالب فوق مفید فائده واقع شده است آن را با ذکر منبع از وب سایت رسمی دکتر داریوش نادری جراح پلاستیک، برای دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
دکتر داریوش نادری

دکتر داریوش نادری

دکتر داریوش نادری متولد ۱۳۴۴ بعد از اتمام دوران تحصیل در مقاطع راهنمایی و دبیرستان (دبیرستان البرز) در سال ۱۳۶۲ وارد دانشکده پزشکی شیراز و در سال ۱۳۶۹ از این دانشگاه به عنوان پزشک عمومی فارغ التحصیل گردیده است . در سال ۱۳۷۱ رزیدنتی جراحی عمومی را در دانشگاه تهران شروع و در سال 1375 به عنوان جراح عمومی فارغ التحصیل شده است و در سال ۱۳۸۰ دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در بیمارستان امام خمینی تهران آغاز و در سال ۱۳۸۳ با کسب رتبه اول در امتحان فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی فعالیت خود را آغاز نموده است.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
همه چیز درباره پولیپ بینی

همه چیز درباره پولیپ بینی

ممکن است همه ما دچار علائم سرماخوردگی شویم و هر راهی را برای درمان امتحان کرده باشیم، اما هیچ نتیجه ای نگرفته باشیم! این امر نشان دهند ه این مساله است که ممکن است این قضیه هیچ ارتباطی به سرماخوردگی نداشته باشد و مشکل ناشی از پولیپ بینی باشد. این بیماری از شایع ترین...

کاهش چربی سلولیت و سفت شدن پوست با امواج خنک کننده دستگاه ONDA

امروزه چاقی یکی از معضلاتی است که در اثر خوردن بیش از اندازه مواد مضر، تحرک کم و به طور کلی سبک زندگی ناسالم ایجاد می شود. چربی بیش تر در نواحی پهلو و شکم افراد ظاهر می شود. بیش تر افراد برای کم کردن وزن خود و رهایی از چربی های اضافه این قسمت ها و یا قسمت های دیگر بدن...

هر آنچه که باید در مورد عمل لیپوساکشن بدانید

هر آنچه که باید در مورد عمل لیپوساکشن بدانید

جراحی لیپوساکشن، نوعی جراحیی زیبایی و روشی سریع برای لاغری های موضعی است که این روزها برای افراد چاق و دارای اضافه وزن انجام می شود. به دلیل موفقیت بالایی که این روش جراحی دارد افراد بسیاری هستند که برای انجام آن اقدام می کنند. از سوی دیگر ایمنی و بی خطر بودن این روش...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *