دکتر داریوش نادری / جراحی بینی / جراح بینی در پاسداران
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

جراح بینی در پاسداران

امروزه بیش از گذشته عمل های جراحی زیبایی پر رونق شده اند و روز به روز هم به تعداد متقاضیان انجان آن نیز افزوده می شود، عمل جراحی بینی هم یکی از پرطرفدار ترین عمل های زیبایی است که تا کنون در سراسر جهان کشور ما رتبه نخست انجام آن را دارد و از این رو به دلیل حجم بالای انجام چنین جراحی، متخصصین گوش و حلق و بینی و جراحان ایرانی با تجربه و مهارت خود مطرح شده اند، تا حدی است که افراد کاندیدای انجام عمل بینی برای موفقیت آمیز بودن عمل جراحی خود به ایران سفر می کنند که از این اتفاق تحت عنوان توریسم پزشکی یاد می کنند. در ادامه این مقاله هم قصد داریم در مورد اهمیت و چگونگی انتخاب بهترین متخصص و جراح بینی در منطقه محل سکونت خود صحبت کنیم، این گونه دیگر نیازی نیست هزینه ای گزافی را صرف ایاب و ذهاب به مناطق مختلف تهران کنید و به راحتی به مراجعه و انجام عمل جراحی بینی خود می پردازید.

 

در مورد عمل جراحی بینی

به طور کلی عمل جراحی بینی با انگیزه های متفاوتی و به دو منظور زیبایی و درمانی انجام می شود، به طور مثال آن دسته از افرادی که از مشکلات تنفسی و یا نقائصی در زیبایی خود رنج می برند به انجام این عمل روی می آورند. تکنیک های مختلف انجام عمل بینی از گذشته تا کنون دست خوش تغییراتی خوشایند همراه با پیشرفت شگفتی در این زمینه شده است. متخصصین این حوزه درمانی امروزه از این عمل جراحی زیبایی تحت عنوان رینوپلاستی یاد می کنند. پزشک با بررسی ابعاد مختلف بینی و ظاهر چهره فرد به انجام این عمل می پردازد. دو تکنیک شایع در حین انجام این عمل مورد استفاده قرار می گیرد که شیوه باز و بسته نام دارند. پزشک با توجه به تجربه و مهارت بالای خود به هر کدام از آن ها برای نوع بینی فرد انتخاب می کند.

 

بهترین جراح بینی

مطمئناٌ هر کسی برای انجام عمل های جراحی خود علی الخصوص عمل زیبایی چون بینی که یکی از حساس و موثر ترین عضو های موثر در زیبایی و جذابیت صورت است به همین باید تمام تلاش و دقت خود را به کار گرفت تا با انتخابی هوشمندانه ضامن سلامتی و زیبایی تان شوید، زیرا در غیر صورت با یک خطای جزئی احتمالی ممکن است خسارات و عوارض جبران ناپذیری به سلامتی و زیبایی تان وارد شود. همین موضوع است که مراجعه کنندگان را وادار به انتخاب بهترین جراح بینی می کند تا بتوانند به راحتی بنا بر اولویت و خواسته های خود بهترین نتیجه را از انتخاب و عمل جراحی خود کسب کنند. البته متاسفانه هم اکنون شاهد حجم عظیمی از تبلیغات کاذب از پزشکان و جراحان نابلد و بی تجربه در سطح فضای مجازی هستیم یان امر به مراتب سخت تر از گذشته است و نمی توان به راحتی به هر پزشکی اعتماد و برای انجام چنین عمل مهمی بدان مراجعه کرد. بهتر است بدانید در همان جلسات اولیه مراجعه به جراح کاربلد و متبحر پزشک اطلاعاتی در خصوص این عمل جراحی زیبایی در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد و البته که هدف از نگارش چنین مطالبی افزایش سطح آگاهی و دانش پزشکی مخاطبین عزیز در این زمینه می باشد، چرا که داشتن اطلاعات بالا و درست در مورد عمل های جراحی از این دست موجب کاهش توقعات نا مقعول و واقع بینی بیشتر بیمار می شود. نکته قابل توجه این است که بنا بر حساسیت بالای این عمل و تاثیر آن بر روی چهره افراد شما باید به دنبال یک جراح با تجربه و مجرب باشید تا بتواند سلامتی و زیبایی تان را تضمین کند. در ادامه نمونه ای از جراحی بینی توسط دکتر داریوش نادری فوق تخصص جراح پلاستیک مشاهده می نمایید:

چگونه بهترین جراح بینی در تهران را بشناسیم؟

سوال بسیار مهمی است که به دفعات از سوی شما کاربران عزیز پرسیده شده است که در این بخش قصد داریم بدان پاسخ دهیم، برای این که بتوانید در محل سکونت و نزدیکی منزل خود بهترین جراح بینی را انتخاب کنید باید به پارامتر های بسیاری توجه کنید به طور مثال برای یافتن بهترین دکتر فوق تخصص جراح پلاستیک در پاسداران می توانید لیستی با توجه به اولویت های مد نظرتون تهیه و تنظیم کنید. البته برای سهولت در این امر در ادامه به برخی از مولفه های عمومی انتخاب بهترین جراح بینی اشاره کرده ایم. با ما همراه باشید:

فاکتور های موثر در انتخاب بهترین جراح بینی

 • فردی با تجربه و متخصص در این حوزه درمانی با دارا بودن انواع گواهینامه ها، مدارک و پژوهش های معتبر علمی می تواند برای انجام یک جراحی موفقیت آمیز گزینه مناسبی باشد، علاوه بر آن یک جراح بینی باید به اصول زیبایی شناختانه آشنا باشد تا بتواند بینی را طوری عمل کند که با تمام اجزای صورت متناسب و هماهنگ باشد.
 • بهترین جراح پلاستیک باید تمام سعی خود را بکند که خود را آپدیت و به روز نگهدارد این گونه با داشن به روز دنیا آشنا و تکنیک های نوینی در جهت موفقیت هر چه بیشتر عمل جراحی به کار میگیرد.
 • پزشکی که منافع شخصی خود را ارجحیت قرار نمی دهد و در ابتدا به سلامتی و جان و مال بیمار خود می اندیشد. هم چنین یک جراح خوب با چنین فاکتور های اعتماد بیماران را به خود جلب می کند.
 • جراح باید حدالامکان بیمار را در جریان پروسه جراحی و تعداد جلسات مراجعه قرار دهد. به طوری که در طی جلسات مراجعه بیمار زمان مناسبی را برای ویزیت و با حوصله به شرح حال بیمار گوش فرا می دهد.

سخن پایانی

برای یافتن چنین فردی با ویژگی های فوق می توانید از طرق مختلفی اقدام کنید تا نتایج مطلوبی کسب کنید. علاوه بر آن چنانچه مقاله فوق مفید فائده واقع شده است به شما پیشنهاد می دهیم به منظور اشاعه فرهنگ آگاهی بخشی با ذکر منبع از وب سایت رسمی دکتر داریوش نادری برای دوستان و آشنایان تان به اشتراک بگذارید.

دکتر داریوش نادری

دکتر داریوش نادری

دکتر داریوش نادری متولد ۱۳۴۴ بعد از اتمام دوران تحصیل در مقاطع راهنمایی و دبیرستان (دبیرستان البرز) در سال ۱۳۶۲ وارد دانشکده پزشکی شیراز و در سال ۱۳۶۹ از این دانشگاه به عنوان پزشک عمومی فارغ التحصیل گردیده است . در سال ۱۳۷۱ رزیدنتی جراحی عمومی را در دانشگاه تهران شروع و در سال 1375 به عنوان جراح عمومی فارغ التحصیل شده است و در سال ۱۳۸۰ دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در بیمارستان امام خمینی تهران آغاز و در سال ۱۳۸۳ با کسب رتبه اول در امتحان فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی فعالیت خود را آغاز نموده است.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
هزینه جراحی بینی در سال ۱۴۰۱

هزینه جراحی بینی در سال ۱۴۰۱

برای آن دسته از افرادی که قصد انجام عمل بینی را دارند این که بدانند هزینه جراحی بینی در شهر محل سکونت شان چقدر است و چه عواملی در برآورد میزان این هزینه ها نقش دارند، مسئله و دغدغه مهمی است که در ادامه مفصل تر بدان می پردازیم. قیمت عمل بینی بینی در ایران، تحت عوامل...

عوارض بعد از عمل بینی

عوارض بعد از عمل بینی

با اینکه جراحی بینی امروزه جزء عمل های زیبایی متداول محسوب می شود و روزانه تعداد زیادی از افراد تحت این جراحی زیبایی قرار می گیرند، باز هم اشخاصی هستند که به دلیل ترس از عوارض احتمالی آن علی رغم میل باطنی خود، از این جراحی صرف نظر می کنند. باید بیان کنیم که تا حدودی...

مراقبت های بعد از جراحی بینی

مراقبت های بعد از جراحی بینی

قطعاً بعد از جراحی زیبایی بینی نزد بهترین جراح پلاستیک، جهت حاصل شدن نتیجه رضایت بخش باید مراقبت های لازم را رعایت کنید. جراح متخصص شما قبل از جراحی حتماً در مورد این موارد با شما صحبت خواهد کرد و نکات لازم را به شما توصیه می کند. اما ما در این نوشته قصد داریم برای...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۲ دیدگاه ها
 1. سلام روزتون بخیر من یه سوال داشتم آقای دکتر. برای جراحی بینی قبلش میشه داروی راکوتان مصرف کرد؟مشکلی پیش نمیاد؟ چون من دارم مصرف میکنم نمیدونم میتونم جراحی بینی انجام بدم یا نه؟

  پاسخ
  • بهتر است راکوتان را ۱-۲ ماه قبل قطع کرده باشید

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.